Pagurušie «Knicks» un Porziņģis zaudē Vašingtonā; liels spēles laiks Bertānam

Spēlējot otro dienu pēc kārtas, Ņujorkas "Knicks" un tās līdera Kristapa Porziņģa spēki izsīka otrajā puslaikā, kura izskaņā komanda trešdien izbraukumā ar 103:121 piekāpās Vašingtonas "Wizards", liecina Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) informācija. Neveiksmi cieta arī laukumā 30 minūtes bijušā Dāvja Bertāna pārstāvētā Sanantonio "Spurs", kas viesos ar 106:112 piekāpās Filadelfijas "76ers".

Porziņģis guva 16 punktus, taču otrajā puslaikā viņa rēķinā bija tikai divi punkti. Kristaps izcīnīja arī sešas atlēkušās bumbas, bloķēja divus metienus un veica vienu rezultatīvu piespēli. Liepājnieks 35 minūtēs trāpīja četrus no deviņiem divpunktu metieniem un vienu no četriem trīspunktniekiem, kā arī piecus no sešiem soda metieniem.

Zaudētāju sastāvā Porziņģis bija otrais rezultatīvākais spēlētājs, jo 20 punktus iekrāja Maikls Bīslijs. Uzvarētājiem ar 27 punktiem izcēlās Bredlijs Bīls.

Pirmo puslaiku "Knicks" pabeidza ar viena punkta deficītu, taču turpinājumā nespēja sāncenšus apturēt un sasniedza sezonas antirekordu, līdz beigu svilpei ielaižot 121 punktu.

"Bija mentāli smagi, mums nebija enerģijas," Porziņģi citēja "The New York Post". "Treneris teica, ka viņi ["Wizards"] trīs dienas atpūtās, laukumā devās svaigi. Mums [spēka] otrajam puslaikam nepietika."

Ņujorkas klubam 38 spēlēs ir 18 uzvaras, kas komandu ierindo 10.vietā Austrumu konferencē. Nākamo spēli "Knicks" aizvadīs piektdien Maiami pret "Heat".

Savukārt Dāvis Sanantonio "Spurs" zaudējumā Filadelfijā guva 13 punktus un pa reizei izcīnīja atlēkušu bumbu, rezultatīvi piespēlēja un pārtvēra pretinieku piespēli. Dāvis trāpīja savu vienīgo divpunktu metienu, trīs no deviņiem trīspunktniekiem un abus soda metienus.

"Spurs" ar 26 punktiem izcēlās Petijs Milss, savukārt Lamarkuss Oldridžs guva 24 punktus un izcīnīja 14 atlēkušās bumbas. Uzvarētājiem ar 26 punktiem rezultatīvākais bija Bens Simonss.

Nākamo spēli "Spurs" aizvadīs piektdien mājās pret Fīniksas "Suns". Sanantonio komandai 39 spēlēs ir 26 uzvaras, kas "Spurs" saglabā trešo vietu Rietumu konferencē.