Ogrēniešus BBL spēlē pieviļ ķibeles ar grozu

Jūrmalā notikušajā “Triobet” Baltijas basketbola līgas spēlē “Jūrmala/Fēnikss” komanda izcīnīja uzvaru pār Igaunijas vienību “Porto of Parnu”, savukārt “Ogre”/”Kumho Tyre” mājās piedzīvoja tehnisko zaudējumu – spēles laikā saplīsa grozs, liecina organizatoru informācija.

Ogrēnieši spēlē pret Igaunijas komandu Rakveres “Tarvas” visai veiksmīgi aizvadīja spēli, taču trīs minūtes pirms trešās ceturtdaļas beigām, kad rezultāts uz tablo vēstīja 61:46, spēle tika apturēta, jo bija saplīsis grozs. Proti, spēlētājs Guntis Sīpoliņš tik spēcīga trieca bumbu grozā, ka saplīsa vairogs.

Bijis gan piedāvājums maču turpināt citā zālē, taču igauņi paziņoja, ka spēli neturpinās, un līdz ar to ogrēniešiem tehniskais zaudējums ar 0:20.

Jūrmalniekus tehniskās ķibeles nevajāja, un viņi sekmīgi ar rezultātu 61:56 mājas spēlē uzveica Pērnavas komandu. Rezultatīvākais ar 14 punktiem jūrmalnieku rindās bija Artūrs Rozītis.