Latvijas U-18 basketbolistiem divu punktu pietrūkst līdz ceturtdaļfinālam

Latvijas U-18 basketbola izlasei svētdien diemžēl neizdevās iegūt pietiekami lielu punktu pārsvaru izšķirošajā Turcijā notiekošajā Eiropas čempionāta apakšgrupu turnīra spēlē, lai sasniegtu sacensību ceturtdaļfinālu – juniori uzvarēja Bosnijas un Hercegovinas vienaudžus ar rezultātu 74:65, bet nepieciešama uzvara ar 11 punktu pārsvaru.

Lai gan spēles sākums bija pārliecinoši Latvijas U-18 puišu zīmē, taču līdz spēles beigām nepieciešamo pārsvaru noturēt neizdevās – uzvara bija tikai ar deviņu punktu pārsvaru - 74:65 (29:13, 11:20, 8:19, 26:13).

Latvijas U-18 rindās rezultatīvākie bija Artūrs Strautiņš un Roberts Blumbergs ar 18 punktiem.

Čempionātu Latvijas juniori iesāka ar zaudējumu Lietuvai (50:62), pēc tam uzvarēja Izraēlas vienaudžus ar 71:70.

Lai gan Bosnijai un Hercegovinai, Lietuvai un Latvijai C apakšgrupā ir pa divām uzvarām trijās spēlēs, tomēr Latvijai bija sliktāka savstarpējo spēļu attiecība, un līdz ar to arī cīņa ceturtdaļfinālā iet secen.