Latvijas Televīzijas komandas uzvara stiprina Kreisā krasta cerības Krastu mačā

Tradicionālā Krastu mača sestdienas pēdējā duelī Latvijas Televīzijas (LTV) komanda izcīnīja minimālu uzvaru 27:26 pār "Rīgas Viļņu" vienību, vairojot Kreisā krasta izredzes diennakts basketbola maratonā. Astoto reizi sarīkotais Krastu mačs Rīgā pie Kongresu nama noslēgsies svētdien pēcpusdienā.

LTV mačs pret "Rīgas Viļņiem" risinājās nebūt ne labvēlīgos laikapstākļos lietus samērcētā laukumā, kur abu komandu spēlētājiem bija jārāda labas koordinācijas prasmes, lai savaldītu slideno bumbu un stabili turētos laukumā.

Nelielu 24:22 pārsvaru LTV komanda ieguva pirmajās trijās ceturtdaļās un noturēja uzvaru mačā, kur pēdējās divās minūtēs abām vienībām bija iespēja izcīnīt uzvaru, bet visi uzbrukumi beidzās nerezultatīvi.

Par spēlē vērtīgāko (MVP) atzina LTV sporta žurnālistu Reini Ošenieku.

Pēc LTV uzvaras Kreisais krasts diennakts mača kopvērtējumā arvien bija iedzinējos (316:414), bet turpmākajos jau svētdien aizvadītajos mačos abu krastu izredzes praktiski izlīdzinājās, un uzvarētāja noteikšanā izšķirošas būs atlikušās četras spēles, pirms kurām Kreisais krasts ir vadībā ar divu punktu pārsvaru. Pēdējās laukumā plkst. 14 dosies politiķu komandas.