Latviešu basketbolistu klubu duelī Strēlniekam ar uzvaru nepietiek Eirolīgas ceturtdaļfinālam

Jāņa Strēlnieka pārstāvētā Bambergas "Brose Baskets" ceturtdien ar 89:69 mājās pārspēja Spānijas "Laboral Kutxa" ar Dāvi Bertānu sastāvā, tomēr abiem latviešiem mazrezultatīvā spēlē Vācijas klubam ar uzvaru bija par maz, lai sasniegtu Eirolīgas ceturtdaļfinālu, liecina organizatoru informācija.

Strēlnieks 22 minūtēs (21:43) guva trīs punktus, trāpot savu vienīgo divpunktu metienu un soda metienu, bet divi viņa trīspunktnieki bija neprecīzi. Strēlnieka rēķinā bija arī četras rezultatīvas piespēles.

Savukārt Bertāns spēlēja 21 minūti (21:20) un guva divus punktus ar abiem trāpītiem soda metieniem. Viņš arī izpildīja vienu neprecīzu trīspunktu metienu un izcīnīja divas atlēkušās bumbas. "Laboral Kutxa" rezultatīvākais ar 19 punktiem bija Jaka Blažičs, bet uzvarētājiem ar 21 punktu izcēlās Daniels Teiss.

Ar 13 punktu guvumu F grupas pastarīšu Lietuvas "Žalgiris" sastāvā ceturtdien izcēlās Arnis Vecvagars, taču Kauņas klubs mājās ar 59:66 piekāpās Spānijas "Barcelona" un līdz ar to liedza "Brose Baskets" cerības uz dalību ceturtdaļfinālā.

Jau pirms pēdējās spēles F grupā dalība ceturtdaļfinālā bija garantēta "Laboral Kutxa" basketbolistiem. Dāvim Bertānam tādējādi ir nodrošināta iespēja pirmoreiz karjerā piedalīties prestižākā Eiropas klubu turnīra izslēgšanas spēlēs, kur "Laboral Kutxa" ceturtdaļfinālā tiksies ar Grieķijas klubu "Panathinakos". Pirmā spēle notiks 12.aprīlī.

Otrajā grupu kārtā 16 komandas bija sadalītas divās grupās, kur pēc divu apļu izspēles pa četrām labākajām vienībām iekļuva izslēgšanas mačos.