Hārdevejs un Porziņģis kaldina vēl vienu Ņujorkas «Knicks» uzvaru otrajā puslaikā

Kristaps Porziņģis trešdien bija Ņujorkas "Knicks" otrā galvenā varoņa lomā, kopīgi ar Timu Hārdeveju junioru nodrošinot Ņujorkas "Knicks" uzvaru 106:101 pār Jūtas "Jazz" Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempionātā, liecina NBA informācija. Ņujorkas komandai trešo reizi nedēļas laikā izdevās izglābties situācijā, kad komanda otrajā puslaikā bija zaudētājos ar divciparu deficītu.

Kristaps guva 22 punktus un izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas, savukārt Hārdevejs mājiniekiem bija rezultatīvs izšķirošās situācijās spēles galotnē un uzvarētājiem iekrāja 26 punktus. Porziņģis spēlēja 36 minūtes, bloķēja divus metienus un veica divas rezultatīvas piespēles, kā arī pieļāva divas kļūdas. Kristaps trāpīja septiņus no 15 divpunktu metieniem, vienu no četriem trīspunktniekiem, kā arī piecus no sešiem soda metieniem.

Trešajā ceturtdaļā "Knicks" bija iedzinējos ar -12 punktiem, tomēr spēja atspēlēties. Jūtas komandai tikt pie uzvaras nepalīdzēja Rodnija Huda 30 punkti.

Par komandas biedru panākumiem Porziņģis tikai priecājās. "Jo vairāk iesaistās citi puiši un katrs labāk iejūtas ritmā, jo mazāks ir spiediens," Porziņģi citēja "The New York Post". "Mēs gribām puišus iesaistīt, cik vien iespējams," viņš piebilda.

Nākamo spēli Ņujorkas klubs aizvadīs viesos piektdien pret Toronto "Raptors". "Knicks" negaidīti veiksmīgā sezonas startā ir astoņas uzvaras 14 spēlēs, kas komandu ierindo 5.vietā Austrumu konferencē.

Neveiksmi trešdien cieta Dāvja Bertāna Sanantonio "Spurs", kas Minesotā ar 86:98 zaudēja vietējam "Timberwolves". Dāvis laukumā pavadītā vienā minūtēs atzīmējās ar vienu netrāpītu trīspunktu metienu. "Spurs" 19 punktus nodrošināja Lamarkuss Oldridžs, kurš izcīnīja arī 10 atlēkušās bumbas, savukārt uzvarētājiem Karls Entonijs Taunss guva 26 punktus un izcīnīja 16 atlēkušās bumbas.

Pēc atgriešanās mājās Sanantonio "Spurs" basketbolisti nākamo spēli aizvadīs piektdien pret Oklahomasitijas "Thunder".