Freimaņa «Gaziantep» pagarinājumā saglābj uzvaru pret «Neptūnas»

Latvijas basketbolista Rolanda Freimaņa pārstāvētā Turcijas komanda „Gaziantep” trešdien savās mājās pārtrauca astoņu zaudējumu sēriju Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Čempionu līgā, ar 98:94 pagarinājumā pārspējot Lietuvas „Neptūnas”, liecina organizatoru informācija.

Latvijas basketbolists laukumā pavadīja 16 minūtes un 37 sekundes, gūstot četrus punktus. Precīzs Freimanis bija divos no septiņiem kopējiem metieniem.

„Gaziantep” jau pirmajā ceturtdaļā veica izrāvienu un atradās vadībā teju visu spēles laiku. Pēdējās ceturtdaļas sākumā  Turcijas vienībai bija 13 punktu pārsvars, bet „Neptūnas” prata to atspēlēt, panākot pagarinājumu, kurā piedzīvoja zaudējumu.

„Gaziantep” ar trim panākumiem 11 mačos ieņem FIBA čempionu līgas B grupas septīto vietu. Šajā grupā piektajā pozīcija atrodas BK „Ventspils”, kam piecas uzvaras. Tikmēr „Neptūnas” ar sešām uzvarām ir trešie.