Dāvja Bertāna atgriešanās spēlē Sanantonio «Spurs» atkal uz uzvaru ceļa

Dāvja Bertāna pārstāvētā Sanantonio "Spurs" svētdien savā laukumā ar 112:95 uzvarēja Fīniksas "Suns" vienību, iepriecinot līdzjutējus pēc zaudējuma iepriekšējā mačā, liecina NBA informācija. Dāvis laukumā bija sešas minūtes un guva trīs punktus.

Bertāns trāpīja savu vienīgo trīspunktu metienu un nopelnīja divas personiskas piezīmes, bet viņa spēles laikā "Spurs" ielaida astoņus punktus vairāk, nekā sameta pretinieku grozā.

Uzvarētājiem 21 punktu guva Lamarkuss Oldridžs, bet 17 punkti bija Petija Mailsa rēķinā. "Suns" 17 punktus nodrošināja Tīdžejs Vorens.

NBA komandā Bertāns atgriezās pēc lieliski aizvadītas vienas spēles fārmklubā. NBA kluba sastāvā viņš šosezon ir piedalījies sešās no 10 spēlēm, vidēji laukumā nepilnās septiņās minūtēs gūstot 1,8 punktus.