Dāvis Bertāns rezultatīvs «Spurs» zaudējumā; «Knicks» bez Porziņģa piekāpjas «Magic»

Dāvis Bertāns svētdien sameta 16 punktus, tomēr viņā pārstāvētā Sanantonio „Spurs” ar 87:90 viesos piekāpās Oklahomsitijas „Thunder”. Savukārt citā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā Ņujorkas „Knicks” bez Kristapa Porziņģa ierindā savās mājās atzina Orlando „Magic” pārākumu ar 100:105, liecina NBA informācija.

Bertāns laukumā pavadīja 29 minūtes (29:26), precīzi izpildot četrus no deviņiem tālmetieniem, kā arī divus no trim divpunktu metieniem. Latvieša kontā arī četras atlēkušās bumbas un pieci bloķēti metieni.

Mājiniekiem rezultatīvākais ar 22 punktiem bija Rasels Vestbruks, kam arī 10 atlēkušās bumbas un tikpat rezultatīvas piespēles. Savukārt „Spurs” komandā rezultatīvākais bija Dedžonte Marejs, kuram 17 punkti un 11 atlēkušās bumbas.

Teju visu spēles laiku „Spurs” atradās iedzinējos, tomēr izšķirošās ceturtdaļas sākumā viņi spēja pirmo reizi mačā izvirzīties vadībā. Mača izskaņā Bertāns raidīja tālmetienu, kas būtu ļāvis izlīdzināt rezultātu, tomēr tas lidoja grozam secen.

Tikmēr Ņujorkas „Knicks” bez Porziņģa un Tima Hārdeveja juniora tikai ceturtajā ceturtdaļā piekāpās viesiem no Orlando.

„Magic” komandas labā 34 punktus guva Melnkalnes basketbolists Nikola Vučevičs, kuram arī 12 bumbas zem groziem.

Mājiniekiem rezultatīvākais bija Porziņģa pozīcijā spēlējošais Maikls Bīslijs, kura kontā 21 punkts.

Pēc zaudējuma „Knicks” NBA Austrumu konferences tabulā noslīdējusi uz devīto vietu, savukārt „Spurs” ieņem trešo pozīciju rietumos.