Dāvis Bertāns laukumā pavada nepilnas piecas minūtes «Spurs» uzvarā

Latvijas basketbolista Dāvja Betāna pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienība Sanantonio „Spurs” otrdien savā laukumā ar 109:97 apspēlēja Bruklinas „Nets”, liecina NBA informācija.

Latvietis laukumā pabija nepilnas piecas minūtes (4:47), kuru laikā neizpildīja nevienu metienu pa grozu. Bertāna kontā viena rezultatīva piespēle un divas atlēkušās bumbas.

Uzvarētāju rindās ar 21 punktu izcēlās Kavai Lenards, bet pau punktu mazāk guva Lemarkuss Oldridžs, kura kontā arī deviņas bumbas zem groziem.

Savukārt „Nets” komandas labā 18 punktus guva Keriss Leverts, kuram arī piecas rezultatīvas piespēles.

Jau pirmajā ceturtdaļā nelielu pārsvaru guva mājinieki, kas to nosargāja līdz pat puslaika pārtraukumam (50:44). Trešajā ceturtdaļā „Spurs” atstatumu palielināja vēl par pieciem punktiem.  Savukārt spēlēs pēdējais nogrieznis aizritēja līdzīgi, ļaujot „Spurs” izcīnīt otro uzvaru pēc kārtas.

Bertāna pārstāvētā Sanantonio „Spurs” ar 24 uzvarām 35 spēlēs pārliecinoši atrodas starp trim labākajām NBA Rietumu konferences komandām.

Nākamo spēli „Spurs” ceturtdien aizvadīs pret Kristapa Porziņģa pārstāvēto Ņujorkas „Knicks”.