Dāvim Bertānam 10 punkti «Spurs» zaudējumā izbraukuma sākumā Atlantā

Ar zaudējumu trīs izbraukuma spēļu sēriju pirmdien sāka Dāvja Bertāna pārstāvētā Sanantonio "Spurs", kas Atlantā ar 99:102 piekāpās vietējiem "Hawks" Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA), liecina NBA informācija. Dāvis guva 10 punktus, tiesa, ar zemu metienu precizitāti.

Latvijas basketbolists spēlēja 24 minūtes, izcīnīja divas atlēkušās bumbas, vienreiz rezultatīvi piespēlēja un bloķēja vienu metienu. Dāvis trāpīja divus no sešiem trīspunktu metieniem un divus no deviņiem divpunktu metieniem.

Sanantonio komandā savainojuma dēļ nespēlēja Kavai Lenards, savukārt Manu Džinobili pirmās ceturtdaļas beigās pameta laukumu kājas sasituma dēļ un komandai palīdzēt vairs nespēja.

"Spurs" sastāvā 25 punktus guva Lamarkuss Oldridžs, kurš izcīnīja arī 11 atlēkušās bumbas, savukārt uzvarētājiem Deniss Šrēders nodrošināja 26 punktus.

Nākamo spēli "Spurs" basketbolisti aizvadīs trešdien Bruklinā pret "Nets". Ar 45 spēlēs gūtām 29 uzvarām "Spurs" regulārās ieņem 4.vietu Rietumu konferencē.