BK «Ventspils» piedzīvo otro zaudējumu Eiropas čempionu līgā

BK „Ventspils” savās mājās trešdien ar 61:73 piekāpās Vācijas vienībai Ludvigsburgas „MHP Riesen”, liecina organizatoru informācija. Šī „Ventspils” komandai bija otrā neveiksme četrās Eiropas čempionu līgas spēlēs.

Ventspilniekiem ar 14 punktiem rezultatīvākais bija Aigars Šķēle, savukārt Emanuels Ubilla sameta 11 punktus un atdeva sešas rezultatīvas piespēles. Viesiem ar 16 punktiem, sešām bumbām zem groziem un piecām rezultatīvām piespēlēm atzīmējās Kerons Džonsons.

Jau pirmajā ceturtdaļā viesi guva septiņu punktu pārsvaru (16:23), kuru saglabāja līdz pat puslaika pārtraukumam (33:40). Pēc nospēlētām 30 minūtēm vāciešu pārsvars bija palielinājies līdz astoņiem punktiem (50:58), bet pēdējās desmit minūtēs atstatums sasniedza 12 punktus.

Tikmēr citā spēlē „Neptunas” ar 114:73 sagrāva „Gaziantep” vienību.

Kopvērtējuma tabulā BK „Ventspils” ar divām uzvarām divās spēlēs ierindojas ceturtajā vietā, savukārt „MHP Riesen” pēc trešā panākuma gūšanas pacēlusies uz pirmo vietu.

Nākamo spēli BK „Ventspils”  Turcijā aizvadīs pret „Gaziantep” komandu.