BK «Ventspils» LBL spēlē pārspēj valmieriešus

“Olybet” Latvijas Basketbola līgas (LBL) regulārā čempionāta spēlē BK “Ventspils izbraukumā ar 101:81 uzvarēja “Valmiera/Ordo” komandu, liecina organizatoru informācija.

Pirmajā spēles ceturtdaļā dominēja mājinieki (26:21), bet otrajā jau punktu starpību samazināja (25:28). Trešā trešdaļa valmieriešiem bija pagalam neizteiksmīga (11:27), ļaujot viesiem izvirzīties vadībā. Spēles noslēdzošajā ceturksnī spēle sākumā aizritēja līdzvērtīgi, tomēr iniciatīvu atkal pārņēma viesu komanda (19:25).

Rezultatīvākais uzvarētājiem bija Ronalds Zaķis ar 19 punktiem, bet 17 pievienoja Aigars Šķēle.

Savukārt valmieriešu rindās ar rezultativitāti izcēlās Jānis Kaufmanis, sametot 17 punktus, bet 15 punktus pievienoja Eduards Hāzners.

Šajā sezonā “Valmiera/Ordo” Kristapa Valtera vadībā ar 89:96 piekāpās “Latvijas Universitātei”, bet “Ventspils” ar 88:54 uzvarēja “Valka/Valga” komandu.

Pērn ventspilnieki ieguva vicečempiona titulu, bet 2016. gadā “Valmiera/Ordo” tika kronēta par Latvijas čempioni.