Bertāns pārspēj Porziņģi arī otrajā komandu duelī šosezon

Dāvja Bertāna pārstāvētā Sanantonio „Spurs” otrdien izbraukumā ar rezultātu 100:91 otro reizi šosezon pārspēja Kristapu Porziņģi un Ņujorkas „Knicks”, liecina Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) informācija.

Bertāns laukumā pavadīja nepilnas astoņpadsmit minūtes (17:49), kuru laikā sameta desmit punktus un izcīnīja četras bumbas zem groziem.

Tikmēr Porziņģis 35 minūšu laikā (35:36) bija precīzs vien piecos no 19 metieniem spēlē, kā arī trīs no četriem soda metieniem, kas kopā deva 13 punktus. Viņa kontā arī deviņas atlēkušās bumbas, viena rezultatīva piespēle, divi bloķēti metieni un četras kļūdas.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 29 punktiem bija Lamarkuss Oldridžs, bet vēl 25 punktus pievienoja Kavai Lenards.

Savukārt mājinieku sastāvā izcēlās Maikls Bīzlijs, kurš guva 18 punktus un izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas.

Spēle iesākās līdzīgi, abām vienībām vairākkārt esot vadībā. Pēc pirmajām 12 minūtēm četru punktu pārsvaru (25:29) bija izdevies gūt mājiniekiem. Otrās ceturtdaļas sākumā „Knicks” pārsvars sasniedza jau deviņus punktus, tomēr pirms došanās pārtraukumā vadībā jau bija viesi (52:49). Otrais puslaiks iesākās līdzīgi, taču pirms pēdējās ceturtdaļas „Spurs” pārsvars sasniedza 14 punktus. Atlikušajā spēles laikā „Knicks” nespēja pietuvoties tuvāk par septiņiem punktiem, piedzīvojot zaudējumu.

Abas vienības savstarpējo spēli aizvadīja arī decembra beigās, kad Sanantonio „Spurs” savās mājās guva uzvaru ar 119:107.

Bertāna pārstāvētā „Spurs” NBA kopvērtējuma tabulā ar 26 uzvarām 38 spēlēs ieņem trešo vietu Rietumu konferencē, savukārt „Knicks” ar 17 panākumiem 37 mačos atrodas Austrumu konferences devītajā pozīcijā.