Bertāna Sanantonio «Spurs» iekļūst NBA konferences finālā

Latvieša Dāvja Bertāna pārstāvētā Sanantonio "Spurs" ceturtdien izbraukumā ar 114:75 pārliecinoši pārspēja Hjūstonas "Rockets" Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas otrās kārtas spēlē un sērijā līdz četrām uzvarām bija pārāka ar 4:2, nodrošinot dalību Rietumu konferences finālā, liecina NBA informācija.

Bertāns atšķirībā no iepriekšējās spēles devās laukumā un spēlēja četras minūtes pēdējā ceturtdaļā, gūstot vienu punktu. Bertāns trāpīja vienu no diviem soda metieniem, izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, bloķēja vienu metienu un nopelnīja pozitīvu lietderības rādītāju +3.

“Spurs” līderis sērijas pēdējā spēlē bija Lamarkuss Oldridžs ar 34 punktiem un 12 izcīnītām atlēkušajām bumbām, bet Džonatans Simonss pievienoja 18 punktus. Mājiniekiem ar 20 punktiem izcēlās Trevors Ariza, turpretim ierastais līderis Džeimss Hārdens guva tikai 10 punktu.

Sanantonio komanda spēlēja bez sava līdera Kavai Lenarda, kurš iepriekšējā spēlē sastiepa potīti. "Spurs" jau iepriekš sērijā palika bez Tonija Pārkera, kurš guva augšstilba muskuļa traumu un šosezon vairs nespēlēs.

Puslaika beigās "Spurs" bija vadībā ar 18 punktu pārsvaru un pēdējā ceturtdaļā mača iznākums jau bija skaidrs.

Rietumu konferences finālu pret Goldensteitas "Warriors" Sanantonio komanda sāks ar divām spēlēm izbraukumā svētdien un otrdien.

Austrumos līdz finālam jau ir tikusi Klīvlendas "Cavaliers".