Šogad Lielajā talkā atkārtots rekords – 190 000 talcinieku

Šogad Lielajā talkā sakopt un labiekārtot apkārtējo vidi devušies aptuveni 190 000 cilvēku, tātad ir atkārtots 2011.gadā uzstādītais talkas dalībnieku skaita rekords, informēja talkas organizatori.

Brīvprātīgie šogad aktīvi rosījušies ne vien 1750 apstiprinātajās talkas vietās, bet arī ārpus oficiālajām talkas vietām, kā arī sakopšanas darbi norisinājušies arī pirms 23.aprīļa.

Visvairāk cilvēku dažādās vides kopšanas aktivitātes pulcējušies Rīgā un Vidzemē, kur talkojuši aptuveni trešdaļa talkas dalībnieku, gandrīz tikpat aktīva bijusi arī Latgale. Ceturtdaļa Lielās talkas brīvprātīgo talkas dalībnieku piedalījušies talkās Zemgalē, bet 13% talkojuši Kurzemē.

Daudzviet pirmie talkotāji pie daba ķērušies jau pašā rīta agrumā – par pirmajām talkām ziņots jau neilgi pēc plkst.7. Sakoptas gan ceļmalas un meži, gan māju pagalmi un kāpņu telpas.

Liela daļa talkotāju norāda, ka pēc paveiktā darba esot bijusi liela gandarījuma sajūta, kā arī atlikusī dienas daļa pavadīta kopīgās pēctalkas aktivitātēs – ieturot kopīgas maltītes un atskatoties uz padarīto.

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Vide un dzīvnieki
Dzīve & Stils
Jaunākie
Populārākie
Interesanti