Latvijas jaunuzņēmumam «Anatomy Next» 300 000 eiro investīcijas

Latvijas jaunuzņēmums “Anatomy Next”, kas nule absolvējis “Startup Wise Guys” akseleratoru Rīgā, ticis arī pie finansējuma iesāktā turpināšanai. Viens no privātajiem investoriem šobrīd netiek atklāts, otrs ir riska kapitāla fonds “Impramatur Capital”. 

LSM.lv jau rakstīja, ka jaunuzņēmums sācis darbu pie cilvēka ķermeņa atveidošanas papildinātajā realitātē ar precīzām 3-D vizualizācijām. Tas medicīnas studentiem būtiski atvieglos anatomijas apgūšanas procesu. Iegūtais finansējums tiks izmantots galvas un kakla anatomijas mācību līdzekļa izveidošanai un tā popularizēšanai universitātēs visā pasaulē.

Uzņēmumu ir nodibinājis Uldis Zariņš, kurš iepriekš izveidojis divas grāmatas par tēmu “Anatomija tēlniekiem”. Kopā ar biznesa partneri un otru uzņēmuma dibinātāju Sandi Kondrātu viņi veiksmīgi realizēja divas kampaņas pūļa finansēšanas platformā “Kickstarter”. Aplikācija mediķiem top uz grāmatas bāzes un pakāpeniski. Pašlaik jau pilnībā izstrādāts galvas un kakla muskuļu, kā arī kaulu sistēmas. Turpinās darbs pie 12 kraniālajiem nerviem.

Nākotnes plāni ir grandiozi – izstrādāt pilnīgu cilvēka 3D papildinātās realitātes modeli. Tāpēc piesaistīti arī augstas kvalifikācijas citu nozaru speciālisti - Jānis Kondrāts vada programmētāju komandu, Reinis Znotiņš iepriekš zināšanas papildinājis ASV akseleratorā “Techstars” un tagad ir atbildīgs par biznesa attīstīšanu, medicīnas nozari pārstāv eksperti Ieva Grīnberga un Reinis Jansons, savukārt 3D māksliniekus un programētājus - Agnis Vēgners un Kristaps Raits.

“Investīcijas un akseleratora programmā iegūtās zināšanas ir kā raķetes starta platforma, lai īstenotu mūsu vīziju - uzbūvēt uzņēmumu, kas palīdzētu glābt miljardiem cilvēku dzīvību. Komanda ir veidojusies un augusi vairākus gadus. Esmu pārliecināts, ka mums izdosies sasniegt izvīrzītos mērķus un nest Latvijas vārdu pasaulē,” saka Sandis Kondrāts, “Anatomy Next” līdzdibinātājs un vadītājs. “Kad es būšu investors, investēšu tikai tajos uzņēmumos, kas ir absolvējuši biznesa akseleratoru programmas,” komentē S. Kondrāts piebilstot, ka darbs ar mentoriem ir ļāvis īsā laikā un ātri uzlabot produktu, mainīt pieeju tirgum un arī iegūt ļoti vērtīgus kontaktus.

5 komentāri
K
http://www.visiblebody.com Ko tu akselerēties un investēties . Šo izmantoju jau vairākus gadus. Bet , gandrīz vienmēr beidzas ar parasta Sinelnikova atlasa skatīšanos. Lai izdodas labāk!
Medicos
Tas protams ir feini, bet nekas nevar būt labāks par līķi
Ieva Treija
Jā, problēma vien esot tā, ka līķi ir dārgi un visiem nepietiekot. Šādu viedokli vismaz esmu dzirdējusi sarunās ar komandu.
Notars
Malači !!!
Keita
Super!!!! Malači??
Pievienot komentāru
Jaunākie

Populārākie
Interesanti