• Otrdiena, 2017. gada 25. aprīlis
  • Vārda diena: Līksma, Bārbala
Rīgā +3°C, D vējš 10m/s

Ventspils

Ziņojumu dēlis

Komentāri (5)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!

Andris

Darbu atrast grūti maz iespēju un vidējā alga nav 900 eur,veikalu trūkst ir tikai humpalu bodes kas ir par daudz Ventspilī,vajag labus veikalus lai nav jābrauc iepirkties uz Liepāju vai Rīgu!!!

Horācijs

Katrs, kam Ventspilī āda dārga, neteiks neko sliktu... Aivars piegriezīs skābekli par jebkuru izteikumu, kas oponēs viņa gribai.

Saulstarins

Ventspili nav videja alga 900 eiro.. nevaig rekinat klat visus kas augstos kreslos sez.. videja alga ir kaut kur tikai ap 400 eiro..
Darba vietas nav jo ventspils nelaiz jaunus uznemumus nelauj nekam isti atistities jaunam.. kam nu pazisanas ar varas viriem tas varbut kautko var izdarit..
Atpusties nav isti kur.. iepirkties nav kur un ja ir tad par tadu menesa algu nekas pratigs jau nesamak..
Dina Treimane

Dina Treimane

Interesants novērojums Ventspils sižetā - kāpēc deputātu kandidātu Jurševicu pāra meitiņa ar draudzeni apzināti gvelž niekus? Tumšmatainā draudzenīte, kurai vārdu gan nezinu, jau vairākas vasaras ir redzēta strādājam Piedzīvojumu parkā. Zinu, ka tur daudz jaunieši strādā un pat saņem algu. Tā IR pieredze un arī atalgojums piedevā pirmajai pieredzei.

Vpils patriots

Tu nirgājies vai kā?! Par kādu profesionālo pieredzi bērnu parkā var runāt...z atskaiti kasē iemācīties uztaisīt :)))

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!

Reportāža no notikumu vietas

Tautas panorāma Ventspilī