• Otrdiena, 2017. gada 25. aprīlis
  • Vārda diena: Līksma, Bārbala
Rīgā +3°C, D vējš 10m/s

Vārkavas novads

Ziņojumu dēlis

Komentāri (7)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!

janis

Jaudzema kungs ej baro savus lopus un paklusē.

Beidziet sapņot !

Beidziet sapņot un fantazēt,bet uz ceļiem rāpojiet un lūdzaties,lai Preiļi nem atpakaļ ! Tik mazam novadam nav un nebūs nākotnes !!! Ne jums ceļu,ne attīstības !
Jānis Jaudzems

Jānis Jaudzems

Nāciet lūdzu 25 aprīlī un izsakiet visu kas sakrājies uz sirds. Īpaši uzsvaru vēlos likt uz gados jauniem cilvēkiem, uzņēmējiem, lauksaimniekiem nebaidīties un diskutēt par novadā aktuāliem jautājumiem. Ja ne mēs paši tad cits mūsu vietā to nedarīs. Nav jābaidās ir jāiet un jārunā par to kas patiesībā notiek Novadā.

čalis

vispirms jāmaina likumdošana,mūsu izpiddirektors tāpat kā valsts ierēdņi tiesājas ar novadu,kad mēģināja atlaist no darba,var taču sēdēt ,alga 900 EUR menesī ,neko nedarit.

juris

Uzņemējs,zemnieks,deputāts P.ŠŅEPSTS ir izdangajis ne tikai valsts ceļus,medibās braukajot arī novada ceļus un zemnieku tīrumus.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!

Reportāža no notikumu vietas