• Pirmdiena, 2017. gada 1. maijs
  • Vārda diena: Ziedonis
Rīgā 0°C, Z vējš 2m/s

Vaiņodes novads

Ziņojumu dēlis

Komentāri (54)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!

kapy

nekādas pārvēlēšanas
kad nomirs
tikai tad jaunas vēlēšanas,
katram savā vietā jāstrādā

nevienam darbu nedrīkst atņemt

VIEDI VĀRDI !!!

I.V.

Žēl, ka Vaiņodē nav par ko vēlēt... viena partija, atkal tas pats. Kandidāti kas jau sēž augstos amatos, ar "nekādu" izglītību. Kāpēc tikai viena partija??? Atbilde - tāpēc, ka daļai viss vienalga un otra daļa baidās, lai nenotiktu pēcāk izrēķināšanās... skumji ;( aktal 4 gadus turpināsim bez izmaiņām.

Tufta

Bet cienītais, vai tad tev kāds liedza savu listi novākt uz vēlēšanām???

ha!

Būs tā, ka sevi atkal liks uz lapas, lai tik NOBALSO!
BET.....
to morālā vidē atļaujas darīt CILVĒKS ar NEVAINOJAMU reputāciju....kuru ABSOLŪTI esošie zaudējuši ....
NĀKSIET vienalga ar savu lapiņu un uzvārdiņiem??????????????
Iesaistījušies nelikumībās un pa pilnu programmu saistība ar KORUPCIJU.
Cik tad var ar SAVIEM pāšizdomātiem likumiem?

kā būs?

Sakarā ar Valsts Kontroles ziņojumu par atklātajiem trūkumiem Vaiņodes pašvaldībā, citu starpā, iztrūkstot dzīvojamo māju dokumentācijai un finanšu atskaitēm, dzīvokļu īpašnieki daudzus gadus maksājuši gan apsaimniekošanas , gan arī īres maksu. Vai pašvaldība veiks pārrēķinus dzīvokļu īpašniekiem par nelikumīgi iekasēto īres maksu??

Pupolins

Žēl paskatīties uz savu dzimto ciemu, kā viss pamazām grimst. Cilvēki ir akli un neredz kas notiek apkārt. pietiek ar to ka simtlatnieki uzpucē ielas. Nu mīļie, tur Jansonam nav nekāds nopelns. 100latnieku programma darbojas visos novados! Bet palasiet Valsts kontroles ziņojumu, kā tiek izšķērdēta Vaiņodes novada nauda! Un Jansons tik gudri atrunājas... tik žēl, un šķiet tas beigsies tikai tad, kad Vaiņodes novads būs pazudināts, pievienots Priekulei...

Pūpoliņš

Kāds sakars Daiļradei, varbūt gribi Jansonam par to ar paldies pateikt, ka ir darba vietas tur? :D Viena Daiļade novadu nepacels no nabadzības!

atbilde Pūpoliņam

Pūpoliņ, vai mums nav Daiļrade koks Vaiņodē? Kurā laikmetā dzīvo Tu Pūpoliņ? Vispar pateicoties Jansonam , ka Vaiņodi nepievienoja Priekulei. Tu to nezināji! Tad Pūpoliņ beidz tukši runāt un nefantazē.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!

Reportāža no notikumu vietas

Tautas panorāma Vaiņodes novadā