• Svētdiena, 2017. gada 23. aprīlis
  • Vārda diena: Jurģis, Juris, Georgs
Rīgā +5°C, ZR vējš 8m/s

Tukuma novads

Ziņojumu dēlis

Komentāri (25)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!

Ilga

Laiks pārmaiņām, visiem Tukuma novada iedzīvotājiem jāiet uz vēlēšanām un jāvēl jauni pašvaldības deputāti (Šulciņa ērai taču vienreiz ir jābeidzas);). Esmu arī par jauno ierosinājumu noteikt 8 gadu termiņu deputāta, vai priekšsēdētāja amata pienākumu pildīšanai, tad būtu mazāk iespēju aizsēdēties un izmantot "dienesta stāvokli", lai piemēram, asfaltētu ceļu uz personīgo, vai čomaku īpašumiem. Nu ko, Tukuma novada vēlētāji, izteiksim savu gribu un varu 3.jūnijā!:):):)

Ieva

Pagastos noteikti savas vajadzības. Vajag par tām droši runāt. Bet Tukumā pirts ir vajadzīga. Un tā, lai cenas būtu pieejamas. Lai cilvēki arī no pagastiem varētu to izmantot.

Ne no Tukuma

Visi tikai par Tukumu runā, bet ir aizmirsuši, ka vēlēšanas būs Tukuma novadā. Ko par to domā Zentenes, Jaunpļavu, Lamiņu, Pūres un citu novada ciemu iedzīvotāji. Vai no šīm vietām kāds brauca ar panorāmiešiem runāties uz Tukumu? Un vai brauks uz Tukuma pirti vai suņu pastaigu laukumu?

Ģirts

Mūsējais Tukuma novads laikam ir viens no blīvāk apdzīvotajiem ar meža cūkām un malu medniekiem Zemgales, Kurzemes reģionos.
Edgars Neimanis

Edgars Neimanis

Tukuma svētki bija amazing :)

uzņēmējs

Nevajadzīga naudas izgāšana. Pēc tam tik atklājās tās nenormālās summas, kas tika iztērētas, cilvēkiem pat prātā nevarēja ienākt, cik tā visa ambrāža izmaksāja! Es nekad tādus budžeta pārtēriņus savā uzņēmumā nevarētu atļauties. Ja apstiprina budžetu, tad pie tā arī katrs uzņēmējs pieturas.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!

Reportāža no notikumu vietas

Tautas panorāma Tukuma novadā