• Svētdiena, 2017. gada 23. aprīlis
  • Vārda diena: Jurģis, Juris, Georgs
Rīgā +5°C, ZR vējš 8m/s

Tērvetes novads

Ziņojumu dēlis

Komentāri (1)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!

Inese

Tērvete ir visnotaļ skaista un gleznaina. Jāpiekrīt par reportāžā minēto apgaismojumu ciematos. Ir tikai pavisam viena problēma, kas skar nākotni un tagadni Tērvetē. Ir tāda daļa iedzīvotāju, kuri ir aizmirsti. Šeit vairāk jāpiemin bērnu aprūpe nelabvēlīgās ģimenēs un Tērvetes novadā strādājošo ģimenes dakteri, Marutu Juknu, kura baro maziem bērniem ibumetin un līdzīgi daudziem nosaka nepareizu diagnozi, kā arī šai dakterei ir īpaši slikta slava par neprofesionālu attieksmi pret pacientiem un to personīgo dzīvi.. Ja virspusēji skatās, tad var teikt, ka Tērvetē ir labi tikai tiem dažiem, kuri tiešā veidā saņem kaut kāda veida līdzfinansējumus savai darbībai un pastāvēšanai vai jau ir ar savu pamatkapitālu, pārējie ir bez darba, izglītības un kritiski situēti. Lai neteiktu vairāk, tad šis ir kārtējais skumjais Latvijas novads.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!

Reportāža no notikumu vietas

Tautas panorāma Tērvetes novadā