• Pirmdiena, 2017. gada 24. aprīlis
  • Vārda diena: Nameda, Visvaldis, Ritvaldis
Rīgā +4°C, DA vējš 6m/s

Stopiņu novads

Ziņojumu dēlis

Komentāri (2)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!

Baiba

Piekrītu Intai. Domes amatpersonas dzīvo atrauti no saviem novada iedzīvotājiem, tiek izmantotas visas iespējas ar sevi palepoties, aizverot acis uz nebūšanām.Novada avīzītē un pasākumos kultūras namā visos pasākumos tiek pausta pateicība domes "lieliskam darbam". Ne reizi nav noorganizētas tikšanās ar ciematu iedzīvotājiem, sadzīvisko problēmu un vēlmju apzināšanai.

Inta

1.Vēlētos, lai par maniem nodokļiem ziemā tīrītu arī Cepļa ielu Dzidriņās, jo pārvietoties kājām pa apledojošo ielu ir neiespējami, domē gan domā, ka ar pāris reizēm ziemas periodā pietiek! Un tas tā ir jau gadiem. Vai tas būtu par daudz prasīts - mani nodokļi, dome vismaz ziemā notīra Cepļa ielu?
2.Domes darbinieki varētu padomāt, ka viņi strādā iedzīvotāju labā, šobrīd viņu augstprātīgā attieksme, liecina par pretējo.
3,Neredzu absolūti neko, kas ir izdarīts novadā. Ja nu vienīgi absolūtu nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu.
4.Sazināšanās ar policijas iecirkni pa telefonu ir maksas pakalpojums. Tas attur ziņot par aizdomīgiem notikumiem, bet dome laikam uzskata citādāk?

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!