• Pirmdiena, 2017. gada 24. aprīlis
  • Vārda diena: Nameda, Visvaldis, Ritvaldis
Rīgā +4°C, DA vējš 6m/s

Skrundas novads

Ziņojumu dēlis

Komentāri (16)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!

Odita Krenberga

Gursones kundze raksta: "Tiesas gala spriedums-nav pārsūdzams.Tiesībsarga atzinums-citām personām dokumenti uz privātīpašumu -Grabji_ nav tiesiski.Gursonu dzimtas oriģināldokumenti atrodas pie manis.Vēlos,lai Dome sakārto mājokli,lai es un dēla ģimene varam atgriezties senču īpašumā,Nīkrāces pag.-Grabjos."

Jautājums domei - vai varat šo vēlēšanos izpildīt?
Skrundas_novads

Skrundas_novads

Skrundas novada pašvaldība savu viedokli ir paudusi 5. aprīlī ievietotajā komentārā.

Skabarga

Papīrs pacieš visu,likums visiem ir viens!Domei jau sen pieklibo labas pārvaldīšanas princips.Galvenais nav zināšanas,bet ieņemamais amats.

Dzintra Gursone

Labdien.Domes atbilde neatbilst patiesībai.Saistībā ar minēto gadījumu,mans dēls jau vairākus gadus tiesājās ar Skrundas Domi,es pārstāvu dēla intereses ar notariāli apstiprinātu pilnvaru.Pēdējā atbilde no Augstākās Tiesas bija 2016g, 8.novembrī,ar kuras spriedumu stājas spēkā 2015.gada 9.novembra spriedums(anulēts protokols Nr4,2 paragrāfs).Lēmumu par augstāk minēto protokolu,Dome nevar uzrādīt.No īpašuma Nīkrāces pag,-Grabji-,nelikumīgi tika izdeklarēta dēla ģimene,tai skaitā nepilngadīgs bērns.Atbildība par šo ir jāuzņemas arī Nīkrāces pag.pārvaldes vadītājai B.Lielāmerei un Skrundas bijušajai un esošajai Domes vadītājām,konkrēti-N.Kleinbergai un L.Robežniecei.Tas viss notika tiesvedības laikā.Izlikšana no īpašuma tika veikta bez tiesas lēmuma,klātesot Ventspils tiesu izpildītājai I.Božei,pašvaldības policistiem N.Eihem.A.Doniņam.Izsauktā Valsts Policija neņēma vērā tiesas sprieduma neesamību.2014.gada 26.maija manam dēlam labvēlīgo spriedumu pārtiesāja Skrundas Dome.

Dzintra Gursone.

Labdien.Paldies par situācijas interesi,kas notiek pašvaldībās,šajā gadījumā konkrēti-Skrundas Domē.Tiesvedības izraisīja Skrundas pašvaldības nelikumīgais protokols 2013.g. 25.07.,kurš tika anulēts 2014.26.05.,kuru, kā jau minēju ,Dome pārsūdzēja.Tiesas gala spriedums-nav pārsūdzams.Tiesībsarga atzinums-citām personām dokumenti uz privātīpašumu -Grabji_ nav tiesiski.Gursonu dzimtas oriģināldokumenti atrodas pie manis.Vēlos,lai Dome sakārto mājokli,lai es un dēla ģimene varam atgriezties senču īpašumā,Nīkrāces pag.-Grabjos_.

Odita Krenberga

Gribētu noprecizēt - kas ir konkrēti tas, ko tagad, pēc visa notikušā un tiesāšanās ir jāizdara domei un ko tā nedara?
Skrundas_novads

Skrundas_novads

Skrundas novada pašvaldība savu viedokli ir paudusi iepriekšējā komentārā.

Odita Krenberga

Vai pašvaldībai ir komentārs par Gursones kundzes rakstīto?
reeeta

reeeta

Labrīt,Odita!Dzintra Gursone sniegs atbildi,mazliet vēlāk,kad viņai būs pieeja internetam.Nodevu viņai ziņu,ka gaidāt atbildi.

Odita Krenberga

Labrīt! Paldies pašvaldībai par atsaukšanos un par skaidru atbildi! Varbūt tagad kundze, kura sūdzējās varētu izstāstīt - kā tad īsti bija?

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!

Reportāža no notikumu vietas

Tautas panorāma Skrundas novadā