• Otrdiena, 2017. gada 25. aprīlis
  • Vārda diena: Līksma, Bārbala
Rīgā +4°C, D vējš 6m/s

Siguldas novads

Ziņojumu dēlis

Komentāri (10)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!

zete

Nupat parādījušās šūpoles! Brauciet visi pie mums - 100 dažādas. Tikai jāsameklē, kur! Tas, ka kāds ar kaut ko ir neapmierināts, ir tik mazsvarīgi salīdzinot ar tām lietām, kas pie mums notiek. :)) Sigulda - visforšākā, Uģis - visforšākais, patiesie siguldieši - visforšākie! Par mums!

zaķis

Paskatījos cilvēkus dažos tuvākajos novados. Izskatās, ka mūsējie visapmierinātākie! Es arī par mums!

Valeko

Zaķim jàiet plaukstoši olas dèt!

Uģis

Ja runājam par sportu, tad Siguldā tiek atbalstīti un prioritāri virzīti tikai tie daži sporta veidi, kas tuvi pašam mēram un vēl dažiem deputātiem - tie ir slēpošana, velosports, skeletons. Principā visi prasa naudīgus ieguldījumus. Bet kapēc jau gadiem Sigulda normāli neatbalsta komandu sporta veidu attīstību- volejbols, basketbols, beisbols, handbols, florbols uc? Tie acīmredzot domes ieskatos nav pietiekami elitāri sporta veidi, lai dome tos atbalstītu kaut vai ar telpu īres maksas noņemšanu. Skumji, ka jau gadiem siguldieši brauc, aizstāv godu un izcīna medaļas zem citu novadu ģērboņiem, lai gan grib būt lokālpatrioti! Bet ko lai dara, ja mērs ar savu svītu atbalsta tik savus hobijus...
Indigais1

Indigais1

Ko Tu neteiksi. Nez kad šī persona ir bijusi vienota ar tautu un iedomīgs ir pēc velna.

Oga

Ne velti mums ir sporta izglītības un kultūras pārvalde. Visas lietas arī notiek secīgi. Novadā ir ļoti daudz kultūras kolektīvu, bet kur tos var redzēt un dzirdēt?

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!

Reportāža no notikumu vietas

Tautas panorāma Siguldas novadā