• Otrdiena, 2017. gada 25. aprīlis
  • Vārda diena: Līksma, Bārbala
Rīgā +4°C, D vējš 6m/s

Salaspils novads

Ziņojumu dēlis

Komentāri (8)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!

rvss

Kas var būt labs skolā (vai jebkurā citā iestādē), kur Vadītājs ir absolūts diktators un vadīšanas metodes atbilst labākajā gadījumā Putina režimam, bet drīzāk salīdzināms ar Ziemeļkoreju. Kādus var gaidīt rezultātus no nomākta, apspiesta personāla?!

Saulkalnietis

Salaspils novada Saulkalnē nekas cits, kā jauna pietura šo gadu laikā nav uztaisīta! Starp daudzdzīvokļu mājām ir laukums, kurā pirms pāris gadiem pavīdēja ideja ierīkot parku ar spēļu laukumiem, celiņiem utt. Kur tas viss ir? Nekas nav pat sākts darīt! Viss stāv uz vietas un Saulkalne kā bija tā arī ir viena liela dubļu peļķe. Tajā pašā laukumā aiz daudzdzīvokļu mājām (konkrēti aiz 24.
un 32. mājas) ir grants ceļš (ja to vispār var nosaukt par ceļu), kurš ir ar milzīgām bedrēm, iedzīvotāji tur liek savas automašīnas un lietainā laikā nevar izbraukt ārā, jo viss ir dubļains - tak ierīkojiet normālu stāvlaukumu, lai neliek mašīnas uz ielas, būtu vismaz kā pie cilvēkiem! Saprotams, ka Salaspils centrs ir svarīgāks par visu pārējo, taču arī te dzīvo cilvēki! Saulkalnes PII darbiniekiem jāiet ar kājām uz darbu pa dubļainiem ceļiem, jo pašvaldība nespēj sakārtot vienu pašu gājēju celiņu, vai tiešām novada attīstības labā nevar atlicināt mazliet naudas viena maza miesta labiekārtošanai?

Liene

Pašvaldībai nav ne vainas. Pati pilsēta ir sakopta, BET lauku teriyorija ir aizmirsta. Lauku ceļi netiek pienācīgi kopti, tai pat laikā centrs ir sakopts un lauku teritorija pie deputātu mājām ielikts asfalts kamēr citi lauku teritorijas iedzīvotāji tiek uz mājām kā nu māk. Kā arī pašvaldība diemžēl ļoti maz domā par bērniem. Privāto dārziņu līdzfinansējums ir mazs, lai gan neba savas gribēšanas pēc vecāki izvēlas tos privātos dārziņus.

inna

Salaspils ir pilsēta ar lauku teritoriju. Tas nozīme, ka cilvēki no apkārtnes uz centru vai darbu dodas ar auto. Salaspilī par maz ir publisko auto stāvvietu gan centrā, gan pie bērnudārziem, gan pie domas, gan daudzdzīvokļu ēku pagalmos. Tas kavē uzņēmējdarbības attīstību un novada izaugsmi.

Patiesiba

Vai Vita Upmane deputate,Salaspils veselibas centra direktore un Vera Kalnina Salaspils 1.vidusskolas direktore un deputate pilnvertigi var stradat divos augstos amatos?Vai tur neveidojas interesu konflikti?Upmanes kundze vel strada par arstu,kur nevar tikt,jo reizem jaskrien domi uz sedi.Kalninas kundze nav uz vietas skola,jo ir dome.Cilvekam jastrada tad pilnvertigi viena darba,nevis vairakos un nepilnvertigi.Un izmanto darba stavokli,muzigi rementejot....

Skolnieks

Meli! Vera lieliski pilda savus, kā skolas direktores pienākumus!

Juris

Arste laba,bet vai uzreiz jalien politika tas tics jautajums.Tas ir ta partija to zina- vinu pazist ,vina laba arste iesu balsot par vinu.Cilveki nepadoma,ka tiek iedragata darba kvalitate,pie arsta tiktu sedet divas stundas,ne paldies.Vai strada viena darba pilnvertigi,vai arsta pierakstus veido ka citadi.

inna

Upmane ir labs ārsts.
Bet Kalniņa 1.vsk direktores amatā ir katastrofa, pārāk ilgi aizsēdējusies amatā. Skolā ir stagnācija, nekādas izaugsmes, netiek piesaistīti un noturēti jauni un talantīgi skolotāji.
Novada attīstībai neder parasta viduvēja skola. Skolai jābūt labāko topā ar labākajiem pedagogiem. Tas piesaistīs novadam jaunas ģimenes un maksātspējīgus iedzīvotājus, kas ar nodokļiem papildinās pašvaldības budžetu un ļaus realizēt jaunas, kvalitatīvas iniciatīvas.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!

Reportāža no notikumu vietas

Tautas panorāma Salaspils novadā