• Otrdiena, 2017. gada 25. aprīlis
  • Vārda diena: Līksma, Bārbala
Rīgā +4°C, D vējš 6m/s

Rūjienas novads

Ziņojumu dēlis

Komentāri (5)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!
Zane Ozola

Zane Ozola

par kādu strādāšanu gan var būt runa ja jauniešiem vasarā pat vienu mēnesi nevar nodrošināt darbu,ja tā saucamos 100 latniekus likvidē un vienīgā darba vieta,kur kādreiz kādu ņem ir sia garants jeb tā sauktie mēbeļnieki. un talkas kādreiz bija,bet tagad ar lielo parku 1 sētniekam jātiek galā.
piemēram mani interesē kad kādreiz kāds sataisīs Raiņa ielas ietves,tās kas ir uz augšu aiz domes un arī pretīm domei? un kad un vai vispār atkal mums būs estrāde?

Zane

Sveiki!Kad būs reportāža no Rūjienas novada??

Gunta

Bēdīgi, nekur cik esmu apjautājusies tuvākajā un tālākajā apkārtnē nav jāmaksā par kapiem. Nepietiek ar to , ka samaksā gada maksa, kad aiziet kāds no tuviniekiem, jāmaksā par vietu atkal15EUR un tas jau kopā sastāda vairāk kā 20Eur (trīsvietīga vieta). Lūdzam vismaz granti atvest, bet nekā. Vai tas ir likumīgi, vai tas ir pašvaldības mērķis iedzīvoties ?

Regīna

Iegoglē par kapiem un uzzināsi tuvāk, cik ta sir vai nav likumīgi

Zaiga

Gribētu, lai novada pašvaldības deputāti, pieņem lēmumus attiecībā uz cilvēkiem, kas dzīvo uz mūsu nodokļu maksātāju rēķina, tie ka visu laiku diktē savus noteikumus , jo viņiem ,lūk, viss pienākas par brīvu. Vispirms sakopt savu pilsētu, piedalīties talkās, nostrādāt zināmas stundas un tad varētu saņemt tās pašas pārtikas pakas. Un tad varbūt saprastu arī viņu bērni, ka ja ko vēlas, tad ir jāstrādā.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!

Reportāža no notikumu vietas

Tautas panorāma Rūjienas novadā