• Otrdiena, 2017. gada 25. aprīlis
  • Vārda diena: Līksma, Bārbala
Rīgā +3°C, D vējš 10m/s

Rugāju novads

Ziņojumu dēlis

Komentāri (65)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!

Latviešu valodas skolotāja

Varbūt pirms spriežat par gudrām lietām, piestrādājiet pie gramatikas. Kauns lasīt.

Jautājumi

1.Kāpēc šķirotajiem atkritumiem konteineri ir tikai Rugāju ciemā, bet nav citās vietās novadā. Novada iedzīvotājiem ir neērti vest šķirotos atkritumus pie skolas vai daudzdzīvokļu mājām.
2. Kāpēc tika izsaimniekota Upītes skolas ēka, nevis saglabāta izremontētā māja, izmantojot to citiem nolūkiem?
3. Kur palika mēbeles, apkures sistēma un citas lietas no Upītes skolas, kas tur bija?
4.Kāpēc Rugāju novadā likvidēja ciemu nosaukumus?
5.Vai un kad tiks sakopta un labiekārtota apkārtne ap jaunuzcelto Rugāju katoļu baznīcu?

Mazdēls

A mana vecmamma teica ka tas pasākums kā nabagiem sataisīts

Mazmeita

Manai babiņai gan patika, ka runāja un balsos atkal par priekšsēdētāju.

jautajums 3

nez vai vajadzēja nabaga pensionārus atpūtas vakarā iežēlināt ar to, ka deputāte strādā novadā 10 gadus, grib iesāktos darbus turpināt. katram jau tā ētikas latiņa sava. A ko padarīsi ja tā gribas paturēt varu.

jautajums 2

a vot kāpēc pensionāru vakaru rīko pirms vēlēšanām?
atkal mutere stāstīs, kā priekšsd. cildināja vecīšus, kā slavēja, kā laipni un mīļi runāja. nebūs tā, ka daļa vecīšu tad arī apņemsies nobalsot par šo deputāti? vot šitā izlikšanās un varas izmantošana man nepatīk. i viltība. veči laukos tak lielākie balsotāji. nebūs kāda tur slēptā reklāma?

Jā!!!

Mēs par to partiju, kas par apvienošanos ar Balvu novadu!

Mes arī par

Baltinavas novadam

fzss

par to galvu -nepieklajiga provokācija. :D ne deputātam, ne ikkatram kulturalam cilvekam tā izteikties nevajadzētu ! :D

Jā!!!

Man ar galvu viss kārtībā, vai jūs labāk gribētu lai Rugāju novadu pievieno Gulbenes novadam, ko apsprieda Rugāju novada pārvaldē?

fzss

Tev ar galvu viss kārtiba ?

tauta turies!

Lai vai kā, bet mēs par stipru opozīciju. Arnold! Mēs par tevi!

Notārs

Šajos komentāros rakstam par to kas novada cilvēkiem ir sasāpējis attiecībā uz novadu.Un pareizi cilvēki raksta.Nevienam diemžēl nav noslēpums, ka attiecībā uz domes piedāvātajām vakancēm priekšroka būs tuvāk stāvošām personām.Un tā notiek visās pašvaldībās pārsvarā.Taisnība gan, ka Rugāju novadā kultūra spēlē nozīmīgu lomu.Darbavietu problēma nav tikai Rugājos! Tādos mazos novados darbavietas ir pašvaldībā, skolā, pastā un kādā veikalā.Manuprāt jauniešiem pēc augstskolas absolvēšanas prāts nenesās atgriezties uz savu dzimto novadu.Un tur gan pašvaldībām būtu ko padomāt.Jo pēc vairākiem gadu desmitiem novadā vienkārši nebūs cilvēku.Jaunie cilvēki arī ir mūsu nākotne.

lasi VID

darbs ta darbs, a paskati VID.gov.lv mājaslapā, kur amatpersonu deklarācijas, tur var redzēt, cik šīm personām īpašumu, naudas, mašīnu, i bail paliek, jo uz nabaga novada cilvēku fona viņiem pieder liela bagātība. nez vai pašu nopelnīta, jo tur viens otrs dāvinājums tā aizdomīgi izskatās.

es

piekrītu. visiem darbavietu nepietiek, bet taču jādomā, kā tās radīt, ja redz, ka cilvēki nespēj izdzīvot. vai kāds īr dzirdējis, ka novadā par to runā, domā? ja nav lielo uzņēmumu, tad lai palīdz vietējiem radīt mazos uzņēmumus, bet nē, jo tie kas tur sēž, sev dzīvi ir nodrošinājuši, pārējie viņiem, kā redzam, neinteresē.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!