• Pirmdiena, 2017. gada 1. maijs
  • Vārda diena: Ziedonis
Rīgā 0°C, Z vējš 2m/s

Rojas novads

Ziņojumu dēlis

Komentāri (15)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!

Aizbērējs

Tas ,ka kādu iesūdz tiesā nenozīmē,ka kāds ir kaut ko sliktu izdarījis !

Racējs piesedzējam.

Vaitad es rakstu, ka kaut kas slikts izdarīt? Izkāp no savas kastes.

Racējs

Sveiki!
Vai kāds no klātesošajiem var apgaismot par ko SIA Cvir ir iesūdzējusi pašvaldību?

Aaa

Soc.dienesta jaunais gurķis.....bez izglitibas....radinieks.....znots.....bez konkursa.....patīk zaļais......ta var tikai LP (LĶ) rīkoties......
Bet nu nekas......tuvākajā laikā viss mainīsies....cerams...!!!

Velga

Liels pārsteigums man šodien lasot Talsu Vēstis! Kā novadu iedzīvotāju vēlēts deputāts var neapmeklēt tik daudz sēdes,tai skaitā slimības dēļ?

Juris

Rojas novads stāv uz vietas. Uzņēmumi neveidojas, darba nav. Sociālais atbalsts ir tikai pensionāriem un invalīdiem, protams ne visiem tikai izredzētiem. Rude, Kaltene, Melnsils, Ģipka, Valgalciems - tie ir izmiruši. Jaunie aizbraukuši uz pilsētām vai ārzemēm. DzKU briesmīgs kantoris pakalpojumu un darba kvalitāte slikta, bet mēs viņiem maksājam naudu! Pašvaldības policija tikai skaistumam domāta, vairāk nekam. Rojas novada dome strādā slikti, nekas neattīstās, neveidojas. Veidojas tikai Rojas novada domes darbinieku un radinieku maciņi (biezāki). Dzīves kvalitāte slikta tāpēc jau visi brauc projām, pateicoties Rojas novada domes darbam.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!

Reportāža no notikumu vietas

Tautas panorāma Rojas novadā