• Pirmdiena, 2017. gada 1. maijs
  • Vārda diena: Ziedonis
Rīgā 0°C, Z vējš 2m/s

Rīga

Ziņojumu dēlis

Komentāri (10)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!

Ligita

Diemžēl,m Rīga ir netīra, nekopta graustu pilsēta - māju fasādes nolupušas, noķēpātas, pavārtes, kāpņu telpas daudzās vietās smirdīgas, vēl pēc talkas visur mētājas atkritumi, kuri pa ziemu sakrājušies, pie mājām pat normālu atkritumu tvertņu nav. Uz RD jau lielā talka neattiecas, nekādu aktivitāšu nebija, pat sētnieki neko nedarīja. Nožēlojams skaits, par ko ir pārvērtusies Rīga. Mūsu mājā Krāsotāju 6a spēcīga lietus un sniega kušanas laikā veidojas liela peļķe, gadās,ka pat uz ielas ārā netiek bez gumijas zābakiem, mājā ir sausā tualete, kurai pat normālu vāku nav, smird tā, ka reizēm pat logus nevar attaisīt, kāpnes izdrupušas, remonts kāpņu telpā nav bijis gadus 40, jumta remontam tiek vākta nauda, bet pagaidām nekādu remontu neredzam, daļa īrnieku vispār nemaksā par komunālajiem, toties braukā ar lepnām mašīnām. Bet nekas, tā turpinās gadiem. Nožēlojami, lai neteiktu briesmīgi. Kad beidzot RD sāks domāt arī par šādu māju īrniekiem? RD jau mūs par cilvēkiem neuzskata.

Andra

Rīgu ir pārņēmuši koku nīdēji. Tā runāšana par zaļo pilsētu ir tukši dūmi. Ja salīdzina kanālmalas apstādījumus pirms 10 gadiem un tagad - nav pat palikusi puse. Neredz jau arī jaunos koku stādījumus. Ja kaut ko rekonstruē, tad labākā gadījumā sastāda tos kapu žodziņus - klintenes.

Skumji

Par esošo RD domes darbu - tā ir ES fondu nauda, kas plūst lielos apjomos. Iepriekšējo mēru laikā tāda nebija. Plus vēl izmantojot iepriekšējo gadu uzkrātās finansiālās rezerves. Nevajadzētu aizmirst, ka Rīgai tagad ir krietni vairāk kredītu kā pirms Ušakova.
Sociālisms ir tikmēr kamēr ir sveša nauda. Tādēļ, lūdzu, nemelojiet par 'izcilo darbu'. Kurš arī nav izcils... Redzot kas notiek SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” un Rīgas Satiksmē, cik gļēvs bija mērs Zolitūdes lietā un, cik švaka ir Barona iela.. Neredzu Ušakovu labāku par iepriekšējiem. Ja nu vienīgi muldēšanas ziņā. Tur gan viņš pārspēj visus.

Juļa

Vēl bišķin, būs i Krima, i divvalodība.
Krievijas organizētās noziedzības nauda, uzkrājumi no cilvēku maksājumiem par plānotajiem remontdarbiem SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” un maksājumi par sabiedrisko transportu valda un ļauj gozēties Saskaņai.

Desa

Vai šādi drīkst reklamēties?

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!

Reportāža no notikumu vietas

Tautas panorāma Rīgā