• Pirmdiena, 2017. gada 1. maijs
  • Vārda diena: Ziedonis
Rīgā 0°C, Z vējš 2m/s

Rēzekne

Ziņojumu dēlis

Komentāri (9)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!

Iebraucejs

Īsāk sakot Liela ģerevnja.

Iebraucējs

Nu man,iebraucot Rēzeknes centrā rodas atpalicības un pamestibas sajūta.Labi ,ka autoostas ēka restaurēta,bet viss pārējais kā padomijas paliekas.Un Ziemeļu rajons bezgala nolaists.Un ne jau tikai uz GORU cilveki brauc.

rēzeknietis

Intervijas drosmīgas! Nu, bet ļoti daudz kas pozitīvs tak mums arī ir! Laikam uztraukumā ir piemirsies pateikt!

Edgars

Deputātu sastāvā jau sen gribētos redzēt jaunas sejas!

pōrdūdu dzeda zami pi azara

es domāt, ka tādas Rēzeknes pilsētas vispār nav - mākslīgs veidojums no padomju laikiem, jo nav tādu pilsētnieku, kas tur dzimuši, auguši un strādā. Pilsēta, nevar nevienu pasākumu noorganizēt bez novada ļaudīm, arī Gors turas uz viesiem. Nedēļas nogalē ielas tukšas kā izslaucītas! budžets turās uz dotācijām, jaunbūves (4, paskatiet cik Jēkabpilī, Madonā !!), visi būvējas ārpus dārgajiem pilsētas tīkliem. Kāpēc uz mazāk kā 70 tūkst. iedzīvotājiem jāuztur divas kancelejas? dienesti? tas pats skolu tīkls, zog no pagastiem skolēnus, par transportu nerunājot, grib pārvilkt 1000 deklarētos iedzīvotājus dāvinot bezmaksas braucienu ķīniešu izstrādājuma busiņā - absurds. Ko tie pilsētas deputāti vispār dara, izdomāja kinofestivālu, Skābpienciems...
Kaut vienu oriģināl-iestudējumu nac.līmenī

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!

Reportāža no notikumu vietas

Tautas panorāma Rēzeknē