• Otrdiena, 2017. gada 25. aprīlis
  • Vārda diena: Līksma, Bārbala
Rīgā +4°C, D vējš 6m/s

Raunas novads

Ziņojumu dēlis

Komentāri (1)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!

Līga

Lai valsts un pašvaldības tomēr risinātu kopā ceļu problēmas. Sāpīgi, ka pagasts savus ceļus uztur, bet valsts savus, kas atrodas konkrētajā novadā, nē, kaut gan tieši valsts ceļš ir vajadzīgs starp lielpilsetām un reģionu.
Rauna ir tieši pa vidu starp Cēsīm, Smilteni, Valmieru, tapēc šiem ceļiem būtu jāpievērš lielāka uzmanība.
Un vēl kāda lieta - iedzīvotājiem ir daudz ieteikumu, sūdzību, problēmu katrā stūrītī, bet runāt pašvaldībā par šīm lietām nav ar ko. Arī uz epastiem neatbild. Vajadzētu tomēr vairāk ļaut iedzīvotājiem iesaistīties pašvaldības izaugsmē un attīstībā.
Līdz šim tiešām jauzslavē jaunā pagasta priekšsēdētāja, kura šajā jau īsajā laikā ir izdarijusi ļoti daudz novada attīstībā.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!

Reportāža no notikumu vietas

Tautas panorāma Raunas novadā