• Pirmdiena, 2017. gada 24. aprīlis
  • Vārda diena: Nameda, Visvaldis, Ritvaldis
Rīgā +4°C, DA vējš 6m/s

Preiļu novads

Ziņojumu dēlis

Komentāri (11)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!

Jānis

Pilsētas mikrorajoni ir briesmīgā stāvoklī! Preiļu centrs tik tiešām nav redzējis uzlabojumus no padomju laikiem. Neapdomīgie projekti, kā Pils atjaunošana un SPA kompleksa izveide ir marazms, tādēļ cilvēkiem zūd uzticamība Preiļu novada deputātiem!

Skabarga

...Kāre pēc dārgiem projektiem,nerēķinot to ekonomisko izdevīgumu,liek aizdomāties vai te nav alkatība un apzināta kaitniecība?... "Otkatu" sistēma ir īstenība vai pasakas - kas to zina?...Tad kurš īsts pilsētas saimnieks pirks padomju laikos būvētu atpūtas kompleksu par vairākiem simtiem tūkstošu,kuru vēlāk vēl jāpārbūvē?...Un ja tas viss atjaunot vēl maksās dārgāk par jaunbūvi-vai tā nav kaitniecība un budžeta naudas izsaimniekošana?... To pašu var teikt par pils atjaunošanu,ja nav ekonomiskā pamatojuma,kā kaut lielāko daļu ieguldītā atgūt? ...Es jau nerunāju,ka abi šie objekti prasīs vairākus desmitus tūkstošu uzturēšanas izdevumu ik gadu!....:((
...Bet galvenais-uz kā rēķina to visu Dome veic?....Uz nolaisto mikrorajonu, pilsētas laukumu un nelaboto lauku ceļa rēķina rēķina ?....

Zinošā

Pēc pēdējās innformācijas,ka ES vairāk baseiniem un SPA naudu vairāk nedot. Līdz ar to ap 300 000 eur. pirkuma un siltumtrases pievade (kaut ēku vairāk nekurina) nu ir izmesta nauda. Plus vēl vismaz 50 000 eur.par projektēšanu-arī izmesta nauda!

Par kādiem mikrorajoniem te sapņojat ? Kur nu vēl pils,kur jau gadu pēc remonta apmutums krīt nost !

Jānis

Preiļu rajona nelaime jau tā,ka jau tā mazu rajonu sadalīja vēl mazākos 5 novados!Līdz ar to ir sadrumstalots budžets,neadekvāti liels skaits skolu un uzbliedis adm.aparāts.Pie kam nedz Saeima,nedz MK Domes neierobežo algu tēriņos.Un ja izglītībai aiziet 50-60% no budžeta, 10-15% algās,tad kāda tur nauda ceļu remontiem vai vēl kam citam!

Anonīmā

Nu bet ko jūs gribat - ja Domē lielākā daļa deputātu ir skolotāji un tie,kam algas maksā pašvaldība. Un viņi uzturēs skolas,kaut tajās jau drīz darbinieku būs vairāk kā skolēnu (piemērs-Priekuļu sākumskola). Un visi šī birokrātija neko nevēlās mainīt! Mērķis - saglabāt savas labi apmaksātās darba vietas un tikai ! Kāda novada attīstība ? Kur ir šie jaunie uzņēmumi - nulle ? Tukši vārdi!

Edgars Kozuļ-Kažs

Preiļu cents ap autoostu nav redzējis remontu no padomju gadiem! Tāpat NEVIENS mikrorajons nav piedzīvojis redzamus uzlabojumus ! Toties Dome uzsāka atjaunot pili,kuru nezina kā vēlāk izmantot (kur nu-atmaksāt ieguldīto)! Nopirka gadiem nelietotu atpūtas kompleksu ar bijušo baseinu,kura atjaunošana ar pirkumu maksās ievērojami vairāk kā jaunbūve .Preiļos ir 3 skolas (Līvānos,kuri ir ievērojami lielāki) tikai trīs. Nemaz nerunājot ar pustukšajām skolām pagastos un kultūras namiem,kuros notiek labi ja viens pasākums mēnesī. Tāpēc jau nav naudas labiekārtošanai!

Līvāniete

Līvānos ir 2 vidusskolas un mērs,ko mēs uzskatām par saimnieku un ievēlam par mēru jau vairāk ka 10 gadus!Izsaku jums,preilēnieši,līdzjūtību!

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!

Reportāža no notikumu vietas