• Svētdiena, 2017. gada 23. aprīlis
  • Vārda diena: Jurģis, Juris, Georgs
Rīgā +5°C, ZR vējš 8m/s

Pļaviņu novads

Ziņojumu dēlis

Komentāri (3)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!

populists

Ir jau labi pirms kārtējām vēlēšanām paspīdēt ar labajiem darbiem gan deputātu, gan darbinieku rindās, bet vai tagad bija īstais laiks, kad ņemt 356 tūkstošus eiro uz 21 gadu no Valsts kases ģimnāzijas stadionam, 65 tūkstošus uz 16 gadiem Kultūras nama skaņai, gaismai, skatuvei. Un arī 42 tūkstošus uz 10 gadiem pašlaik izrakātajam Stacijas laukumam? Ja vēl tas būtu līdzfinansējums kādam Eiropas projektam..

kakao

pašvaldību saistībās pret ieņēmumiem gan esam gandrīz vai līderi - 4.vietā!

Tauta

Cienījamā,TautasPanorāma,Lūdzu uzdot jautājumu pašvaldības vadībai:Kura sasaukuma pašvaldības deputāti būs tik kompetenti,lai risinātu Rīgas ielas un Bebrulejas ielas infrastruktūras uzlabošanas jautājumus.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!

Reportāža no notikumu vietas

Tautas panorāma Pļaviņu novadā