• Pirmdiena, 2017. gada 1. maijs
  • Vārda diena: Ziedonis
Rīgā 0°C, Z vējš 2m/s

Olaines novads

Ziņojumu dēlis

Komentāri (6)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!

KB

Turpinot iepriekšējo. Arī pašvaldības policija negribīgi brauc un pilda savus pienākumus uz tālajiem kooperatīviem. Sapulcēs svinīgi tiek deklarēts, ka situācija ar pārkāpumiem mazinās, bet mazinās tik tamdēļ, ka cilvēkiem ir apnicis saukt policiju, jo tā nerisina absolūti neko. Pašvaldības policija ir pašvaldības vadības spogulis. Rezumējot visu iepriekš minēto gribās teikt domes priekšsēdētājam: "Slikti strādājat, Berga kungs! Pienācis laiks iet atpūtā!". Man ir cerība, ka vēlēšanas atnesīs pārmaiņas Olaines novada pamestai teritorijai, jo tā vairs nevar turpināties, pašvaldība nevar uzspļaut uz saviem iedzīvotājiem, tā nedrīkst izvairīties no atbildības un savu tiešo pienākumu pildīšanas. Mēs esam tādi paši Olaines novada iedzīvotāji kā tie, kas dzīvo Olainē vai Jaunolainē. Galu galā ir 21.gs, bet dārzkopības kooperatīvu teritorijās laiks ir apstājies tālajos 80-ajos padomijas "labākajās" tradīcijās. LSM! Ja gribat atgriezties pagātnē, tad atbrauciet uz Jāņupi

KB

Turpinot iepriekšējo. Šajās kooperatīvu teritorijās dzīvo ļoti daudz cilvēku un to var redzēt rītos, kad cilvēki dodas uz darbu, nebeidzamā automašīnu plūsmā. Protams, deklarēto skaits ir mazāks, bet tam ir pamats,jo mazais bezdarbs nav pašvaldības nopelns, bet gan Rīgas tuvums. Tamdēļ cilvēki izmanto bonusus, ko sniedz Rīgas pašvaldība (bērnudārzs, skola, poliklīnika, sabiedriskais transports), savukārt Olaines pašvaldība nespēj savest kārtībā mazo zemes ceļa posmu priekš tiem dažiem cilvēkiem, kas dodas uz Jaunolaini un Olaini. Nav vairs arī iespēja cilvēkiem nokļūt uz pašvaldību vai pie ārstiem Olainē. Kā arī Olainē ir divi pediatri, no kuriem viens vairs neņem klāt jaunus pacientus un otrs, kuram antibiotikas ir brīnumlīdzeklis pret visām kaitēm. Tamdēļ cilvēki izvēlas doties uz Rīgu. Arī pasts darbojas izcili, Jaunolainē tas darbojas līdz plkst. 13:00, bet kooperatīvu teritoriju iedzīvotājiem pasta nodaļa atrodas Ķekavā un, lai izņemtu sūtījumu, jāatprasās no darba.

KB

Olaines novads ir tā kā aisbergs, kur ir redzamā sakoptā daļa, kurā tiek ieguldīti līdzekļi, un ir neredzamā pamestā daļa, par kuru pašvaldība negrib dzirdēt un vēl jo vairāk ko darīt. Redzamā daļa ir Olaine un Jaunolaine, kur pašvaldība cenšas izrādīt savu rūpi par iedzīvotājiem. Neredzamā daļa ir Olaines novada nodalītā daļa, kas atrodas starp trim novadiem, tā ir pamesta novārtā. Šeit viss ir nogrūsts uz iedzīvotāju pleciem un ar visām problēmām jātiek galā pašiem. Pašvaldībai ir izdevīgi, ka ir dārzkopības kooperatīvi, kuri ir spiesti savā ziņā uzņemties pašvaldības funkciju. Kooperatīvi nomā pašvaldības zemi (piebraucamie ceļi, grāvji) par kuru maksā nomas maksu, uztur to par saviem līdzekļiem un maksā nodokļus pašvaldībai. Pašvaldībai šāds modelis liekas gana labs un tā nevēlās neko mainīt. Berga kungs saka, ka pašvaldība pievērsīsies tik tad, kad būs gana daudz deklarēto. Bet par deklarētajiem iedzīvotājiem pašvaldība necīnās un nedara neko lai cilvēki deklarētos.

Anita

Par dārziņu infrastruktūru Jūs "nošāvāt" super precīzi. Olaines novadā esmu deklarējusies, bet pagaidām nedzīvoju tieši tādēļ - ciemā, kur ir māja, ne tīra ūdens, ne kanalizācijas, ne MELIORĀCIJAS. Mājas pagrabs mūždien applūdis, ar katru gadu paliek sliktāk. Vai tad tādas pamata lietas pašvaldība nevar izdarīt??

es

arī labprāt atnāktu, bet kurš var 10 pa dienu iet runāties? strādājošie strādā, studējošie mācās....atnāks vienmēr ar visu "apmierinātie" pensionāri....

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!

Reportāža no notikumu vietas

Tautas panorāma Olaines novadā