• Otrdiena, 2017. gada 25. aprīlis
  • Vārda diena: Līksma, Bārbala
Rīgā +4°C, D vējš 6m/s

Mērsraga novads

Ziņojumu dēlis

Komentāri (258)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!

Tāpat

Agonija pat Cvir valdes locekli paņēmis saraksta! Ar ko tikko parakstījis juridisko pakalpojumu līgumu par gandrīz 100 000 EUR .
Malacis ???

vēl

www.knab.gov.lv
Anete Andržejevska Mērsraga ostas pārvaldes valdes priekšsēdētāja vietniece
Nesaņemot rakstveida atļauju, savienoja valsts
amatpersonas amatu ar:
- jurista amatu SIA “Futurum”;
- jurista amatu SIA “Cvir”;
-valdes locekļa amatu SIA “Legend 25”.

Pētot SIA "Cvir"

Veicu nelielu izpēti par SIA “Cvir” un to, kā šis kantoris saistās ar mūsu vietvaldi L. Karlsonu. Fakti- 2016.gada 18.martā saņemts Mērsraga ostas valdes priekšsēdētāja A. Dārziņa iesniegums, kurā A. Dārziņš par Mērsraga ostas valdes priekšsēdētāja vietnieku, darbam Mērsraga ostas valdē, izvirza SIA “Hercog” (piebilde, reģistrētā adrese- Zvejnieku, 10, Mērsrags, arī L. Karlsona deklarētā dzīvesvieta) pārstāvi Aneti Andržejevsku. Viņu ar balsu vairākumu ieceļ šajā amatā. Interesanti, ka KNAB konstatējusi, ka A. Andržejevska veikusi neatļautu amata savienošanu, kas nav radījusi interešu konfliktu, ienākumu gūšanas ierobežojumu pārkāpšanu. Nesaņemot rakstveida atļauju, savienoja valsts amatpersonas amatu ar: - jurista amatu SIA “Futurum”; - jurista amatu SIA “Cvir”; -valdes locekļa amatu SIA “Legend 25”. Kaut kā aizdomīgi, arī tagad Karlsona sarakstā SIA “Cvir” valdes locekle.

Svētdiena

Šodien ir baznīcas diena,ta ka Lauri liekat muerā!

Sokrāts

Ko nozīmē atmaskotu? Pastāv viedokļu dažādība, pie tam katrs viedoklis tiek pamatots ar faktiem. Demokrātiskā valstī dzīvojam. Ja kāds vēlas cenzūru un represijas tad jau uz citu valsti, citu kultūru jāpārvācās. Totalitārais režīms pie mums jau kā 25 gadus vairs nav. Tautas kalpam ir jāsaprot,ka tas kalpo tautai, bet ne otrādi. Amats ir vēlēts un skaidrs, ka zem sabiedrības lupas. Ja sabiedrības intreses un vajadzības netiek pārstāvētas, tad vēlam par tiem, kuri ir gatavi to darīt. Lai uzvar labākais!

...

Vau vau.jau atkal rej.kaunieties. Jūs kāds aiztiek? Liekat taču cilvēkiem mieru. Šeit jāraksta par deputātu darbiem vai nedarbiem nevis Dzērvēm, batistiem vai bērnudārziem. Un kāda vaina ienācējiem? Lai viņi nāk.Jums viņi traucē? Ja tā,tad tā ir Jūsu problēma,nevis viņu. Riebj jau klausīties šos suņa murgus.Kaut nu beigu beigās atmaskotu visus kas šeit raksta.es būtu gatavs pat maksāt lai tikai uzzinātu....

Mhm

Ienācēja

klau mhm?

Kas tā par Dzērvi ko liks?

Mhm

Man personīgi nepatika kultūras nama vadītāja ,bet savu darbu darīja ,un beidzot bija cilveks no malas.. žēl meitenes,ka Lauris tā apgajas.. bet tagad vieta mēģinās iestutet Dzērvi,atkal "ticības māsu".

Valstī

vis ir kārtībā.
Lauris turpina savā garā.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!

Reportāža no notikumu vietas

Tautas panorāma Mērsraga novadā