• Svētdiena, 2017. gada 23. aprīlis
  • Vārda diena: Jurģis, Juris, Georgs
Rīgā +5°C, ZR vējš 8m/s

Madonas novads

Ziņojumu dēlis

Komentāri (4)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!

Iedzīvotāja

Madonā jau ir daudz izdarīts - vienīgā iela, kas vēl nav ideāla, Valmieras iela, par to tad arī sūdzas. Cilvēki - novērtējiet taču, ka tik daudz naudas jau ir ieguldīts, bērnudārzi, skolas, ielas, un daudz cits apkārt ir sakopts. Pie labā ātri gan mēs pierodam un jāatrod kas jauns, par ko sūdzēties!

Andrejs

Varbūt beidzot tiks domāts par reālām investīcijām, darba vietām ar normālām algām... nevis pašvaldības radu un draugu biznesiem, eiropas un valsts naudas izsaimniekošanas shēmām... varbūt vajadzētu beigt protežē vai rokas puišu bāzšanu valdēs un citos amatos, no valsts budžeta naudas... iespējams ka 20 gados vietējais ķēniņš varējapadomāt netikai par sakptām ielām, bet par cilvēku nākotnes perspektīvām šajā purvā...

Nauris

Jādomā, kā jauniešus atgriezt Madonas novadā! Bezdarba līmenis ir viens no augstākajiem! Ja jaunieši, kuri patstāvīgi strādā Rīgā, bet deklarēti Madonā aizietu prom, tad vispār būtu šausmas! Jaunie ir nākotne! Cerams, ka vēlēšanās tiks paretināts DEPUTĀTU RADINIEKU SKAITS domē un ar domi saistītajos uzņēmumos!
Nepieciešams labiekārtot apkārtējo vidi (miskastes, kaut vienu sabiedrisko tualeti pilsētā, lai nav pa Rimi un Maximām jāstaigā, iekšpagalmi).
Nav īpaši daudz izklaides un atpūtas iespēju Madonā. Ir kino un viss...
Signita Stipra

Signita Stipra

Varbūt beidzot - līdz ar jauno vadību - tiks sakārtoti Madonas ielu trotuāri. Vismaz gar PII "Priedīte" jau izsenis Valmieras ielas trotuārs ir briesmīgā stāvoklī. Varbūt beidzot pilsētā būs vairāk atkritumu urnu. Varbūt beidzot tiks sakārtota zona ap lielo strūklaku, kuras malas ir iegrimušas strūklakā. Varbūt beidzot tiks sakārtots bērnu rotaļu laukums Upes ielā. Un ir vēl daudz dažādu lietu, kuras cerams ieraudzīs un atrisinās jaunā vadība. Paldies! Izdošanos!

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!