• Pirmdiena, 2017. gada 1. maijs
  • Vārda diena: Ziedonis
Rīgā 0°C, Z vējš 2m/s

Limbažu novads

Ziņojumu dēlis

Komentāri (17)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!

Artis

Šķiet, Toms Bricis neprot atvērt Limbažu TIC mājas lapu, haha. Atvēra sadaļu Interesantas saimniecības (bet tur ir vēl apmēram piecas - par pilīm, muzejiem, dabas objektiem, utt). Un pasakot, ka Limbaži ir apdalīti, jo tiem ir tikai divi apskates objekti, pamatīgi izgāzās. Baigi neprofesionāli. Viņš pie tam nāk no salīdzinoši tuvas apkārtnes...
Zanda Jansone

Zanda Jansone

Dzīvoju Limbažu novada Vitrupē. Transports bērniem uz/no skolu nodrošināts, kā arī skola pielāgo visus pulciņus, lai bērni paspētu uz autobusu. Arī pagasta pārvalde rīko dažādus pasākumus Viļķenē un brauc ar dažādām viesizrādēm arī uz Vitrupi. Kā arī pagastā atrodas vairāki entuziasti, kas rīko pasākumus gan bērniem, gan pensionāriem. Bet nu ceļi gan mums ir vienkārši drausmīgi, kā jau laikam visā Latvijā. Nesaprotami kāpēc ceļš uz jūru (uz Dzeņiem no Zeltiņiem) tiek nogreiderēts tikai reizi gadā, ņemot vērā, ka vasarā ir ļoti liela satiksmes plūsma. Un cerams, ka kaut kad pienāks brīdis, kad savedīs Jūras ielu Limbažos kārtībā (pilsētas centra posms sākums no Sporta ielas), manuprāt, tā iela varētu uzstādīt rekordu ar visvairāk aku vākiem. Kā arī noteikti atbildīgajām instancēm ieteiktu apsekot mājas, kas tiek izīrētas novada iedzīvotājiem (īpaši Vitrupē), no kurām dažas ir katastrofālā stāvoklī.

Novada iedzīvotāja

Jautājums kritizētājiem: ko jūs paši esiet paveikuši, lai šajā valstī, novadā dzīvotu labāk? Tikai kopā darbojoties varam veidot valsti labāku.

Kokakāja

Ko tad mēs varam pasākt? Visos konkursos taču uzvar vienas un tās pašas firmas! Kāpēc? Tāpēc, ka Domes pr-tāja vietnieks ir šis firmas īpašnieks!Mazie uzņēmumi tiek pastumti malā, tiem ir lemts izputēt!
Agnija Kurzemniece Kurzemniece

Agnija Kurzemniece Kurzemniece

Uzskatu, ka Limbažu pilsētā ir ļoti ērti dzīvot - turpat skolas, turpat BEZMAKSAS dažādi pulciņi, mūzikas un mākslas skolas, fantastiska zilā karoga pludmale, kur maziem bērniem ir droši, jo no dziļuma norobežota ar laipām. Pilsētā ir daudz laukumu un vietas, kur bērni, jaunieši var pavadīt brīvo laiku- sportot, skeitot, rotaļaties, skriet (stadions), spēlēt hokeju/slidot. Arī lielākā daļa iestāžu (tai skaitā ārstniecības) ir te! Vienīgais darbs - jā - kādam jābrauc uz Rīgu, kas ir dārgi un samērā ilgi. Dzelzceļš nav un Valsts solītais ceļs uz Limbažiem dzelzceļa vietā - arī! Bet es ceru, ka kopīgiem spēkiem - tas arī būs!

Aste

Agnij, Jūsu komentāra pirmais teikums izsaka visu- LIMBAŽU PILSĒTĀ.

Maks

Agnija!
Nekas šai dzīvē nav BEZMAKSAS!
Padomājiet par to...

Līga

Jā,pilsētā ir viss pieejams,bet lauku bērniem-mākslas,mūzikas skolas,nodarbības ir pēcpusdienā,vakara pusē un tad domā nu kā katru reizi bērni tiks mājās.
Zita Ozoliņa

Zita Ozoliņa

Cēsu ielas 34 māja atrodas pilsētas nomalē. Procentuāli ļoti ļoti maz dzīvokļu īpašnieki dzīvo savos īpašumos.
Lielākā daļa dzīvokļus izīrējuši jauniem nepastāvīgiem īrniekiem. Viņiem nav intereses par mājas labiekārtošanu. Uzskata to par pagaidu mitekli. Sakarā ar lielo īrnieku mainību ir uzauguši arī lieli parādi. Mājas vecākai lai uzsāktu kādu projektu vajadzīgi dzīvokļu īpašnieku paraksti par piekrišanu, bet tas ir grūti izdarāms jo kā jau pieminēju vairāk par 50% dzīvokļu īpašnieki nedzīvo šajā mājā. Līdz ar to drīz šī māja noderēs kādai filmai par Padomju laikiem,jo mājā ir bumbu patversme un māja nav pieredzējusi kosmētisko remontu kopš tās uzcelšanas brīža. ??

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!

Reportāža no notikumu vietas

Tautas panorāma Limbažu novadā