• Svētdiena, 2017. gada 23. aprīlis
  • Vārda diena: Jurģis, Juris, Georgs
Rīgā +5°C, ZR vējš 8m/s

Līgatnes novads

Ziņojumu dēlis

Komentāri (22)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!

Vietējā

Padarīts ir daudz.
Ieteiktu:
- steidzīgi risināt civilizētu, drošu piekļuvi kājāmgājējiem dzelzceļa stacijai, jo cilvēki brauc strādāt ārpus Līgatnes un IIN nonāk Līgatnes novadam;
- veikt izpēti cik liels nodokļu pienesums pašvaldībai ir no ārpus novada strādājošajiem un cik liels pienesums nodokļu veidā ir no tūrisma attīstības;
- attīstot pieaugušo interešu izglītību atcerēties, ka liela daļa strādā ārpus pašvaldības un plkst. 17, plkst.18 nevar apmeklēt šos pasākumus, jo nav vēl atgriezušies Līgatnē;
- pašvaldībai sakopt savas zemes ne tikai tūristu apmeklētās vietās, bet arī tur, kur dzīvo pašvaldības iedzīvotāji

Zeks

15. Vieta valstī pēc noziegumu skaita

S

Esmu Augšlígatné ienâcéja,principâ man šeit patìk dzìvot,vienìgais tracina 2 nesakartotas vietas,,kuras paliek arvien briesmígákas!!Tas ir ceļś no centra uz staciju,kurś nav izbrienams dubļu déļ,lai tiktu uz vilcienu ir jâbrien pa grãvjiem un elles tumsu..??Otra lieta ir graviña pie skolas,,tik skaista vieta,bet aizlaista lìdz pédéjam,viss nolaists un salauzts!!!Tur varetu buut tik skaista atpùtas vieta bet palikuši tik apzìmèjymi pie kokiem...

siksna

Savācām divsimt parakstus par stacijas ceļa remontu. Iesniedzām domē un jau pēc pāris dienām saņēmām atbildi, ka ceļa remonts ir šīgada plānā un to uzsāks 24. aprīlī. Redzēs kā būs!. Runājām ar priekšsēdētāju par šī ceļa apgaismošanu. Viņš teica, ka turpinās Augšlīgatnes apgaismošanas projekts. Šogad izveidošot ceļa gaismu viņpus dzelzceļam un individuālo māju rajonā. Tad turpināšos tālāk citās ielās.

arī Līgatniete

Jā, protams, novadā viss nav perfekti un ir daudz pie kā jāpiestrādā, taču te izskatās pēc vecās labās cilvēku psiholiģijas - pajautā kādam, vai viņš ir apmierināts ar dzīvi novadā, attieksmi darba vietā u.t.t., un tu uzzināsi visu, un pārvsar'negatīvu! Cilvēkiem patīk sūdzēties. Un, kad sāk sūdzēties, tad pēkšņi viss izrādās slikti - domes darbs, pasākumi, izglītība, vide.

Es redzu, ka pēdējos gados novads ir attīstījies. Ir daudz labiekārtotu vietu, sakārtots tūrisms un patiešām jūtami pieaudzis tūristu skaits, notiek daudz un dažādi kultūras pasākumi, dzirdams arī par vidusskolas un mūzikas skolu skolēnu sasniegumiem, attīstīts dienas centrs. Ir, protams, kur augt. Taču ir jāmāk novērtēt to, kas ir!

Jaunienācējs

Pieskaitu sevi pie jaunpienācējiem, jo Līgatnē ar ģimeni ienācām pirms pieciem gadiem. Neesam ne īsti augšas ne lejas Līgatnes iedzīvotājiem, tāpēc varam skatīt uz abām pusēm. Un redzam, ka dome vienlīdz lielu uzmanību velta gan Līgatnei, gan Augšlīgatnei, tāpēc mums nav saprotami tie strīdi.
Reiz runājot ar pašvaldības vadītāju viņš atbildēja, ka vissvarīgāk radīt darboties spējīgu sistēmu un motivētu komandu. Liekas, ka tas Līgatnē izdevies diezgan labi.

Līgatniete

Pilnībā piekrītu.Varu vēl piebilst par sporta centra neskaitāmajām aktivitātēm,kas pēdējos gados ir uzņēmušas apgriezienus,kultūras nama atdzimšanu Augšlīgatnē,bērnudārza paplašināšanos Augšlīgatnē,ūdens kvalitātes uzlabošanu Lejaslīgatnē,arvien vairāk sakoptu vietu radīšanu gan pilsētā,gan pagastā utt.(visu jau grūti atcerēties un uzskaitīt).No publikācijām internetā var noprast,ka norit sarunas par investīcijām papīrfabrikā un notiek arī kustība konservu un kasku cehos,par ko liels prieks.
Varbūt gluži nepiekrītu par skolu,jo nav liela māksla lepoties ar atsevišķu skolēnu panākumiem,kamēr kopējais līmenis ir zem katras kritikas,bet arī tur laikam pašvaldība nopietni iesaistās.
Viena daļa līgatniešu grib,lai visi darbi un procesi novadā notiek ātri un bez aizķeršanās,bet tā jau tai dzīvē nenotiek.Viss prasa laiku,enerģiju un resursus.

margarita

Cik man ir informācija, tad papīrfabrikas jautājums tiek nopietni risināts. Pašvaldība viena šo jautājumu atrisināt nevar, jo tas ir privāts uzņēmums, bet sekmēt sarunas ar investoriem var. Skatoties, ka ir panākti risinājumi ar dārzniecību, konservu cehu un kasku fabriku, kur jaušama rosība, ir pamats cerēt, ka arī papīrfabrikā lietas kustēs uz labo pusi. Te gan jāatceras, ka investīcijām jebkādi satricinājumi, arī pašvaldības līmenī, par labu nenāk. Tādēļ darot izvēli par to ir vērts padomāt.

puslīgatnietei

Nezinu gan par Šteina lielību, bet slūžas izsolē iegādājās tieši pašvaldība. Iespējams tā izpaudās priekšsēdētāja ieinteresētība, lai šis stratēģiskās infrastruktūras objekts nenonāktu privātās rokās, kas vēlāk to varētu izmantot negodprātīgiem mērķiem. Laikam jau Jūsu zināšanas nav pilnīgas!

puslīgatniete

Cik man zināms, tad pērnajā ziemā investori tikās ar Šteina kungu. No sarunas investoriem palika pārliecība par Šteina kunga personīgo ieinteresētību sakarā ar slūžām. Un arī palika nepatīkamas emocijas noklausoties neadekvāto lielību saistībā ar savu darbu Rīgā. Ja tādā veidā tiek risinātas sarunas arī ar citiem potenciālajiem investoriem, tad papīrfabrikai atdzimšanu nepiedzīvot.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!

Reportāža no notikumu vietas

Tautas panorāma Līgatnes novadā