• Pirmdiena, 2017. gada 1. maijs
  • Vārda diena: Ziedonis
Rīgā 0°C, Z vējš 2m/s

Liepāja

Ziņojumu dēlis

Komentāri (17)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!

ezis

Smieklīgi. Vienai tantei Sesks vainīgs pie viņas pensijas apmēra. Bat ja jau kaimiņos Līvija teica...

Odita Krenberga

Viņa teica ne jau par mazo pensiju, bet par lielajiem nodokļiem

pilsonis

skaidrs, ka sesks vainīgs! pats redzēju, ka nograuza visu pensiju, un ne vienu vien!! skat, kā nu uzblīdis!

Ape

Noskatoties lielāko daļu sižetus secinu, ka 80% intervēto ir pensionāri, kuriem nekas nav labi, ja viņiem prasa, vai interesējās domē kā kaut ko uzlabot, saka, ka nav vērts. Ja šādus sižetus palaiž rodas reālas galvassāpes, tā Lielbritānija referendumā kļūdījās un saņēma Brexit, tika ievēlēts Tramps un Putins dzīvo zaļu dzīvi. Jaunāka gada gājuma cilvēki visam pieiet reāli, paši sauc faktus, saka, ko izdarījuši, lai būtu labāk, kas mainījies, būsim reāli uz pensionāriem nebalstās mūsu tautsaimniecība ( protams, ka vajag nodrošināt pensijas salīdzinoši labā līmenī, neapšaubu). Ja intervējat, tad jaunāka gājuma cilvēkus, tiem intelektuālais resurss ir daudz "svaigāks" un viņi nečīkstēs, ja čīkstēs, tad pateiks kā un ko risināt!

Odita Krenberga

Nāciet un runājiet - tas ir adresēts gan veciem, gan jauniem:) Ja darba, mācību vai citu iemeslu dēļ netiekat uz izziņoto tikšanās vietu, neklusējiet, izsakiet savas domas šeit- uz ziņojumu dēļa!

Pēteris I

Kā zināms, šādās diskusijās ierasti aktīvi visu līmeņu neapmierinātie. Divi kašķīgi tantuki var sacelt lielu brēku. Vienai sāp sirds, ka metalurgs neražo naglas, otrai par zaudēto padomju dzimteni prāts nemierīgs. Tā arī arī Indru Ķempi, starp citu, bijušā domes darbiniece. Esot amatā jutās labi, promejot kļuva par idejisko taisnības līgavu.
indrakempe

indrakempe

mani uzaicināja strādāt un sāku 1997.gada decembrī, jau 1998.gada maijā - aizgāju pēc mēnesi gara terora ar "abpusējo vienošanos". tādā stilā darba attiecību kārtošanas Liepājas domē turpinās 20 gadus... vari tur strādāt, ja personāla daļā "paraksties" būt tanī pusē "ierakumiem", t.i., būt par US un viņa roklaižām - iznireļiem, lai "atsēdētu dirsas" [Domē dzirdēts darbinieka pašvērtējums]. zinājāt, ka Liepājā ir ierakumi? tev nav vietas Liepājā, tev nebūs darba pašvaldībā vai sadarbībā ar to, tev nebūs miera, tev būs visas iespējamās nedienas, kādas var sagādāt piebarojamo instanču ierēdņi x, y, z

Odita Krenberga

Pēteri, ja nevarēji atnākt uz diskusiju, tad šis ziņojumu dēlis ir laba iespēja izteikties par to, kā dome strādājusi - jo tikai sarunājoties parādās viedokļu dažādība un beigās varbūt izkristalizēsies, kurš ir "taisnības līgava":)

Juris

Kad būs video? Interesē, ko saka pilsētnieki.

Bezdarbs ir 10,6 procenti. paskatieties liepaja.lv statistikā. Nav mums pilsētā laba saimnieka, nav.

Hai!

Pozitīvi ,ka Liepājā ir ļoti daudz renovētu māju.,sakārtotas ielas ,bet vajadzētu lielāku vērību piegriest Jaunliepājai ,koka nami iet bojā.. vairāk darba vietu un cilvēka cienīgas algas! Tautas panorāmā pārsvarā runā pensionāri,kuriem viss ir labi... pieraduši klanīties un pazemoties..Nākotne ir jauniešu rokās ,viņiem ir jāsaka savs vārds !

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!

Reportāža no notikumu vietas

Tautas panorāma Liepājā