• Otrdiena, 2017. gada 25. aprīlis
  • Vārda diena: Līksma, Bārbala
Rīgā +3°C, D vējš 10m/s

Lielvārdes novads

Ziņojumu dēlis

Komentāri (9)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!

Elita

Lielvārdes pilsētā vajadzētu labāk strādāt pie apstādījumu sakārtošanas un apzaļumošanas. Ir tikai pāris glīti dekoratīvie stādījumi un puķu dobes centrā, piemēram, pie domes ēkas, bet citur pilsētā diezgan nožēlojami. Pilsēta vasarā izskatās bēdīgi.
Ļoti svarīgs būtu arī veloceliņš no Lielvārdes līdz pašai Kaibalai (ne tikai līdz līcītim aiz kapiem), lai cilvēki ar velosipēdiem varētu drošāk pārvietoties.

Artūrs K

Tiešām vajadzētu salabot ceļus Lielvārdes novadā, jo ceļi, vienu vārdu sakot, ir drausmīgā stāvoklī. Arī Lielvārdes komunālo pakalpojumu sniedzēji "Lielvārdes Remte" uzstāda milzīgas cenas, par kurām pensionāriem principā ir jāizdod visa pensija.

vietejais

Žēl, ka tautas panorāma ierodas laikā, kad nodokļu maksātāji, kuri uztur pašvaldību, atrodas darbā un nevar izteikties.
Būtu LTV grupa pabraukusi pa Rembates ielu, pastaigājusi pa Rembates parku, kur ļoti labā "kvalitātē" klāj bruģi. Sižets tik maz parāda notiekošo

vietējā

Ļoti vēlētos veloceliņu no Lielvārdes līdz Ķegumam. Šosejas Rīga-Daugavpils seguma maiņu cauri pilsētai. Biežākus autobusus reisus, kas pietur Lāčplēsī-abos virzienos.
Aigars Volohs

Aigars Volohs

Ja runājam par aktuālajām lietām, tad vajag labu komandu kas to visu sakārto. Vispirms jāsamazina birokrātiskais aparāts domē. Vajag domes darbiniekus ar atbildības sajūtu. Tātad jāsakārto tā, lai ieliktie darbinieki būtu ar pilnu atbildību par paveikto, nevis kā šobrīd izpilddirektors un citi paņem savu mapi un aiziet no darba. Nakamais nezin kas darīts kas jādara. Nekādas atbildības. Ja būtu sankcijas par neizdarību , būtu arī rezultāti. Un kādēļ jābrauc citu novadu uzņēmējiem pie mums naudu pelnīt ja varētu dot iesoēju vietējiem. Tur atkal runa par atbildību. Viņiem jau te nav jādzīvo... Tas nozīmē ka likumi jāpārskata valsts līmenī. Nevajag baidīties par korupcijām. Vajag vairāk pakontrolēt zinošiem cilvēkiem nevis ieliktņiem...

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!

Reportāža no notikumu vietas

Tautas panorāma Lielvārdes novadā