• Pirmdiena, 2017. gada 1. maijs
  • Vārda diena: Ziedonis
Rīgā 0°C, Z vējš 2m/s

Kuldīgas novads

Ziņojumu dēlis

Komentāri (45)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!

uldis

Nesaprotu kāpēc Dāvis manis izteiktās domas neparādīja nacionālā līmenī, jo šis problēmas nav manas personīgās vien.Es ar pierādījumu palīdzību vēlējos parādīt mūsu novada ļaužu patreizējo nolemtību, jo Domē strādā ļoti "godīgi"un "profesionāli darbinieki.Piekrītu viedoklim par to, ka mūsu novada 13 pagastu naudiņa tiek ieguldīta tikai Kuldīgas pilsētā,bet pagasta pārvalžu vadītājiem jābrauc pie kungiem uz Kuldīgu un jāizlūdzas kaut neliela kapeiciņa.Starp citu, Kuldīgas pilsētā pārvaldes nemaz nav - uzminiet kāpēc?

Skolēns,kas mācījās Laidu pamatskol

Vienu brīdi man bija jābrauc mācīties uz Viļa Plūdoņa Kldīgas ģimnāziju- tur ir ļoti zems līmenis! Man tur ķīmijā bija tikai 4,skolotāja tur neprot iemācīt! Bet Laidu pamatskolā 7,8,9 un 10! Varu teikt,ka Laidos daudz labāk visu iemāca nekā jebkurā Kuldīgas skolā! Tādēļ,ka Kuldīgas skolās ir ļoti zems līmenis mācos Liepājas 5.vidusskolā! Un dzīvošu Laidos! Laidu pamatskola ir vislabākā skola Kuldīgas novadā ne tikai starp pagastiem,bet arī salīdzinot ar Kuldīgas pamatskolu un vidusskolām!

anonīms

Skolās ļoti labi visu iemāca un par ģimnāziju tā ir sekmju līmenī augstākajā līmenī Kuldīgā. (Latvijā kādā 50. vietā no citām Latvijas ģimnāzijām) Pašvaldības ļoti atbalsta skolas.

xz

Tev, rakari, pašam jāmācās, nevis gaidīt, ka kāds iemācīs.

Fakts

Šeit pieminēja "dārgas restaurācijas", cik tas ir dārgas vai lētas? Vai muzejs pāri par 3milj.ir dārgi vai lēti?
Lai vai kā, bet par papildus naudām objektu būvniecībām vismaz pusi novada grants ceļu gan varētu salabot...

ku-kuldīdznieks

Suņi rej, bet Bērziņas karavāna brauc talāk... ka gan var neiebāzt kabatās, ja tas tik viegli izdarāms...

bite

Viegli nav, skat Jelgavas ielas iepirkumu, cik reizes pārsūdzēts!!

Zalāns melo

Laikam jau tautai ir tā piegriezies, ka jau ir vienalga. Tik, ja kāds skatījās raidījumu Tieša runa, kad tika saņemta kritika par to, ka Kuldīgā ir četras vidusskolas un nav nevienas ģimnāzijas, Zalāns atklāti samelojās, ka Kuldīgas skolām ir augsti reitingi. www.skolureitings.lv pēdējā gadā par kuru ir info 2016 neviena Kuldīgas skola tur nav!

Aivars

Kas te nekait dzivot, piena upes un ķīseļi... bet vai domes vadiba ir padomajusi par cilveku parasto? Vai Ingas kundze doma ka vinas ienakumi ir tiri un godigi? Vai par daudz vietas nav ta teikt savejo? Nesen radio stastija cik vesturiski kuldiga bijusi kokrupnieciba un re re mums te stiga rm un visiem darbs, bet atvainojos, vai pati tur kaut dienu ir stradajusi ka ta var lielit, jo reali tas ir smags darbs par grasiem, tas nav dome sedet un gudri spriedelet. Ta ka japriecajas ka ir bet sajusmai nav vietas. Ceru beidzot velesanas kas mainisies un si liekezu banda no agrakas Tautas partijas aizies pa skuju taku, bet ka jau teicu savejo jau laikam visur parak daudz.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!

Reportāža no notikumu vietas

Tautas panorāma Kuldīgā