• Svētdiena, 2017. gada 23. aprīlis
  • Vārda diena: Jurģis, Juris, Georgs
Rīgā +5°C, ZR vējš 8m/s

Kocēnu novads

Ziņojumu dēlis

Komentāri (4)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!

Ligita

Jāpiekrīt - labi domātais TV projekts nav veiksmīgs. Šajā gadījumā, Kocēnu centrā dzīvojošās dažas senioru vecuma dāmas neatspoguļo vispārējo situāciju novadā. Paldies pārstāvei no Tožām, kura korekti un pieklājīgi runāja par šī mazā miestiņa vajadzībām un problēmām. Un šādas vietas novadā ir ne viena vien. Novada saimnieciskā varēšana diemžēl līdz šīm vietām nesniedzas. Un diez vai kādreiz aizsniegsies. Arī pie vislabākās gribēšanas......Varbūt vairāk jādara pašiem. Pašiniciatīvu un vēlmi padarīt vietu, kurā dzīvojam skaistāku un tīrāku, novads atbalstīs vienmēr! Arī sīku palīdzību neliegs!

Kaspars

Ja vajadzēs kaut ko sliktu teikt, to vienmēr atradīs. Taču vairāk gribās runāt un dzirdēt to labo, kas padarīts un kas tiks darīts turpmāk. "Tautas Panorāma" tāds liels "netīrās veļas mazgātājs" vien ir, kas gūst personīgo gandarījumu par katru negatīvo vārdu, ko izspieduši no iedzīvotājiem, labo atstājot aizkadrā. Nomelno ne tikai citus, bet paši sevi - slikts žurnālistikas piemērs no kā jaunajiem žurnālistiem mācīties!

Kārlis

Kocēnu novads un tā vadība, manuprāt, teicami darbojas, lai veicinātu vispusīgu novada attīstību. Tiek strādāts gan ar uzņēmējiem, gan sabiedrību, novads ir bagāts arī ar sporta panākumiem, kā nekā Kocēnu novadā dzīvo Latvijas spēcīgākais vīrs - Aivars Šmaukstelis. Var just, ka novads strādā priekš tā iedzīvotājiem. Februārī norisinājās arī pašvaldības pārstāvju tikšanās ar vietējiem iedzīvotājiem, kur bija iespēja izteikt savu viedokli par to, ko vajadzētu uzlabot, tika pierakstītas iedzīvotāju idejas, kuras vēlāk centīsies īstenot.

Arita

Lepnums dzīvot Kocēnu novadā! Lieliska vieta ģimenēm ar bērniem. Labas skolas ar labiem un gudriem skolotājiem, brīvpusdienas skolās un bērnudārzos visā Kocēnu novadā. Bērniem tiek apmaksāts ceļš uz citām skolām ārpus novada. Pozitīva sporta dzīve, notiek dažādi pasākumi gan maziem, gan lieliem, gan veciem un jauniem. Arī kultūras joma novadā ļoti veiksmīga, ik gadu tiek organizēti dažādi pasākumi novada iedzīvotājiem. Novads notur savas tradīcijas, vienlaikus radot daudz ko jaunu!

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!

Reportāža no notikumu vietas

Tautas panorāma Kocēnu novadā