• Pirmdiena, 2017. gada 24. aprīlis
  • Vārda diena: Nameda, Visvaldis, Ritvaldis
Rīgā +4°C, DA vējš 6m/s

Ķekavas novads

Ziņojumu dēlis

Komentāri (19)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!

Rūta

Ķekavas būvvalde briesmīga, Lapeniekos saimnieko kanalizācijas mafija, kā un par cik nopirkts " Mārtiņš" un Ķekavas parks! Utt. Visi zina, kuras personas izsaimnieko Ķekavu, bet ,pagaidām, šī noziedzība turpinās.

Vita

Nepiekrītu!
1. Lapeniekos saimnieko saucamā mafija, jo neviens nepārbaudīja ko un kā pēr, bez tam atļāva Beļinskim un Adatam muļķot tautu un apkrāpt!
2. Mārtiņa pirkums nav saprotams, jo domes PR atbildīgā persona nemāk komunicēt un skaidri izklāstīt detaļas un tur cik zināms arī Adata kungs iejaukts.
3. Ķekavas parku bija iespēja iegādāties lēti, bet Juŗķis vēlējās nospekulēt un nopelnīt uz mūsu kā novadnieka rēķina!

Māris

Dzīvoju Kekavā. Kad gribēju savu biznesu attīstīt un dabūt būvniecības atļauju uz sev piederošas zemes- 2 reizes Mikanovska kungs mani ar bļāvieniem meta pa durvīm ārā. Investīcijas 15 000 000 aizgāja secen (bija investors) Pārvācos uz Baldoni. Te viss ir daudz savādāk!!

Felix

Agnese, arī dzīvoju Baložos. Nav ko paļauties uz Baložu komunālo saimniecību. Tās ir mūsu mājas, mums pašiem par tām ir jādomā. Arī starp mums ir cilvēki, kas var noorganizēt siltināšanas projektus. Vajag tikai gribēt to darīt. Un satikties.

Anna

Pašiem noteikti jānāk ar iniciatīvu, bet pamatatbalstam un konsultācijām ir jābūt pašvaldībā/tās SIA (piem., apsaimniekotājs), jo viņiem jau ir pieredze. Pretējā gadījumā pašvaldība un tās iestādes pilda sekretariāta funkcijas (formālas, atrakstoties).

iveta.gutmane1973@inbox.lv

Esmu 1 grupas invalīde2016 vērsos pašvaldībā ar iesniegumu piešķirt atvieglojumus NNĪ un zemei man telefoniski tika paziņots pamatojoties uz to, ka es strādāju-, paskaidrojot, ka strādāju uz 1/4 slodzi un kaut man ir problēmas ar pārvietošanos strādāju tikai tāpēc, lai varētu šo nodokli nomaksāt- jautājot, ka saņemsu rakstisku atbildi tika saņemta telefonisks paziņojums- atbilde uz iesniegumu tika sniegta mutiski

Jānis

Ķekavas būvvalde ir leģendāra. Neviens arhitekts vairs neuzņemas saskaņošanas procesus Ķekavā, ja tomēr klients uzstāj- cena aug. Ķekavas būvvalde ir kā necaurejams purvs.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!