• Pirmdiena, 2017. gada 1. maijs
  • Vārda diena: Ziedonis
Rīgā 0°C, Z vējš 2m/s

Kārsavas novads

Ziņojumu dēlis

Komentāri (12)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!

Iedzīvotājs

Tiešām trūkst atpūtas vietu! Ļoti prasītos ieviest kafeinīcu, tā kalpotu vairāk tādai vietai, kur var atpūsties ar paziņām vai brīvajās dienās aiziet ieturēt maltīti ar ģimeni! Pie estrādes ir brīva ēka uz galvenas vienības ielas! Pie aptiekas ir daudzstāvu ēka. Kas notiek ar to? Tāda sajūta, ka tā daudzstāvu ēka ar izsistiem stikliem vienkārši jau gadsimtu stāv uz vietas! Pilsēta, protams, tikai attīstās, bet tiešām personīgi jauniešiem pietrūkst atpūtas vietas! Daudzi brauc uz Rēzekni, lai tur izterētu savu naudu un pasedētu tur kafeinīcā, jo šajā pilsētā vienkārši nav labi iekārtotas kafeinīcas! Par servisa un "SIA Mabis" kafeinīcu labāk nerunāšu

Novadniece

Agràk dzīvoju Kársavá bet atbraucot turp retu reizi tomér jútams ka dzīves līmenis nav krasi mainījies kopš 10 gadiem. Maz ir jauniešu un aizvien mazák ielás cilvéku, bezdarbs un daudzi slīd alkoholismá.
Nepárlielīsim vadību......
Centrálá iela tik daudz maz dzīva bet darbu atrast tur ir neiespéjami bez pazīšanás! Nerunájot jau par labi apmaksátu darbu.

Cilpotājs

Kārsavas centrs skaisti sakārtots, ir mākslas un mūzikas skola, vidusskola, blakus ir pāris novadu skolas, vairāki veikali, automašīnu labošanas uzņēmumi, mazie uzņēmumi, kuri faktiski nodrošina līdz 5 darba vietām.
Darba papildus vietu radīšana faktiski nav iespējama, lai arī ceļi puslīdz sakārtoti, bet īsti nekas nemainās... puslīdz sakārtots ir tikai centrs, bet braucot pa pagastu nomalēm, smagās mašīnas burtiski ceļu salauž.
Būtu labi, ja pieņemtu likumu par ceļa izmantošanu, ko maksātu pagastu kasēs, lai varētu uzturēt ceļu stāvokli. Uz valsts atbalstu nav ko cerēt, deputātu domāšanai ir jāmainās, jāpārsēžas uz sabiedriskiem autobusiem un jāpārdod auto, lai neslēdz maršrutus un saprot, kā tas ir ja 1x tikai kursē.... Tā būtu tuvāk vēlētājiem nevis ik pēc 4 gadiem. Trūkst zobārstu, jaunu medicīnas speciālistu, visi zinošie speciālisti bēg ar bēgšanu prom...
Es nespēju radīt citiem darba vietas, kaut arī vēlētos

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!

Reportāža no notikumu vietas