• Pirmdiena, 2017. gada 1. maijs
  • Vārda diena: Ziedonis
Rīgā 0°C, Z vējš 2m/s

Jelgava

Ziņojumu dēlis

Komentāri (9)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!

Jelgavniece Inga

Jā, es jau sen par to esmu dzirdējusi no soc.mājas iedzīvotājiem, ka 5-7 cilvēkus katru nedēļu ar ātrajiem no soc.lietu pārvaldes kabi etiem aizved uz psiheni.Policija nosauc uzņemšanā diagnozi.Ar spēku iegrūž ratos un aizved uz nodaļu pilnīgi veselus trūkumā nonākušus cilvēkus.Kas nav bomži.Tur ar varu piesietus tur viņus vismaz 3 dienas.Kamēr reāli psihiski slimie apkārt klīst pa Jelgavu, jo priekš tiem nav naudas.

Vietējā

Jelgava ir Rāviņa un Vidžus patvaļas pilsēta.Šeit trūcīgos deportē uz psiheni brīdī, kad ierodas pie Lūcijas Soc.lietu pārvaldē iesniegt deklarācijas.
Tos bērnudārzniekus, kuri paši vai viņu bērni nepatīk audzinātājām (piem., Anitai)b/d "Sprīdītis" ,iekausta ar slotaskātu pa galvu vai rādāmo kociņu pa pirkstiem. 1.Internātskolas sporta skolotājs ilgus gadus stresā tur skolēnus strādājot pēc "dedovšinas" principiem.Vecāki nedrīkst vērsties pie direktores, citādi viņiem jāmaksā admin.sods par miera traucēšanu. Šajā skolā bērnu vecāki algo vismaz 2 privātskolotājus, lai atvase varētu apgūt pamatizglītību.Citās Jelgavas pamatskolās ir līdzīgi:99% skolēnu nemācās un netaisās to darīt.Tādēļ arī pārējiem bērniem jācieš!Jo skolotājiem vadība pieprasa tik ilgi muļļāt šos slaistus, kamēr spēj izspiest min zināšanas.
Pašvaldības policija vairāk motivēta sodīt cietušos, nevis novērst nekārtības. Viņiem tā ir kā dogma-visi, kas sūdzās ir jāsoda, lai otrreiz zūd vēlme pie viņiem vērsties.

Jelgavai

Jelgavā pavisam viss būtu labi, ja varētu rekonstruēt Pumpura ielu...garums ir aptuveni 200m! Un neskādētu arī sakārtot iekšpagalmu ceļus, cilvēki par to būtu patiešām ļoti pateicīgi.

Elīna

Protams, vienmēr var būt labāk un darāmā vēl ir daudz. Bet es dzīvoju Jelgavā jau 40 gadus un labi atceros, kādu Jelgavu es ieraudzīju pirmo reizi - noplukušu, pelēku, nekoptu, depresīvu. Tagad prieks dzīvot Jelgavā. Ir domāts gan par bērniem, gan jauniešiem, gan pensionāriem. Sakopts pilsētas centrs, tiek renovētas mājas un pagalmi, protams, ar iedzīvotāju līdzmaksājumu, bet, ja gribam dzīvot labi, tad pašiem arī jāiegulda līdzekļi. Un nav ko gausties par Jelgavas Vēstnesi! Informācija par visu, kas notiek un notiks pilsētā. Un, ja kādu arī paslavē, tad Zemgales Ziņas visu noniecina, līdzsvars saglabāts.

Marija Anna

Kauns... Nezinu, kādēļ cilvēki tā pazemo Jelgavu? Nav nemaz tik traki kā visi stāsta! Jelgavā dzīvoju 15 gadus... Esmu lepna par to! Atšķirībā ar to kas ar Jelgavu bija pirms A. Rāviņa, tas kas ir tagad izsaku milzīgu cieņu, par visu šo darbu! No manis milzīgs paldies, par to kas ir! Pasta salā pirms tam, bija grausts! Šobrīd tiek atjaunota LLU jeb Jelgavas pils. Labi, piekrītu... Jelgavā ir arī kaut kas slikts, bet tomēr skatīsimies arī uz to labo. Paldies!

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!

Reportāža no notikumu vietas

Tautas panorāma Jelgavā