• Otrdiena, 2017. gada 25. aprīlis
  • Vārda diena: Līksma, Bārbala
Rīgā +4°C, D vējš 6m/s

Jelgavas novads

Ziņojumu dēlis

Komentāri (11)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!

Anita

Man ir kauns par mūsu ceļu kvalitāti. Dzīvoju netālu no Zemgales pērles "Tērvetes". Ceļu Jelgava-Tērvete P95 izveidoja aptuveni 1960.gadā. No tā laika, tam tikai "ļepī" bedrītes ciet. Veco asfalta segumu vairs nevar redzēt. Bedres ar katru gadu rodas ar vien vairāk un vairāk. Nepietiek ar to, ka mēs iedzīvotāji, tur laužam savus auto, šo ceļu izmanto arī mūsu valsts ciemiņi, kuri brauc atpūsties uz Tērveti. Neskaitāmas reizes bija dzirdēts, kā izsmej Latvijas valsti par mūsu ceļu ceļu kvalitāti. Bija un arī ir jālien zemē no kauna! Tepat netālu ir robeža ar Lietuvu, kur atrodas mazpilsēta "Žagare". Pārbraucot pāri robežai uzreiz var redzēt, ka kaimiņvalstī par saviem ceļiem rūpējas. Bet mēs pa savējiem varam kaut kaklu lauzt. No tā, ka mēs maksājam ceļa nodokli, labuma nav nekāda. KAD BEIDZOT SĀKS ĶERTIES KLĀT ARĪ MAZĀKAS NOZĪMES CEĻIEM? Šobrīd izskatās valdībai ir šāda politika, ja tu nedzīvo pie galvaspilsētas- ceļi tev nav vajadzīgi, ej ar kājām.

Anda

Kalnciemā, pret vietējo iedzīvotāju gribu, pašvaldība vēlas uzcelt nolietotu akumulātoru pārstrādes objektu, kas pārtstrādās tonnas beigtu akumulātoru. Pašvaldība, pieņemot par lēmumu, ignorēja tūkstoš pieaugušo cilvēku intereses, kas dzīvo vai strādā Kalnciemā. Novada domes skandalozi slavens priekšsēdētājs Ziedonis Caune izvairāss no vietējiem iedzīvotājiem, izmantodams novada presi sutuācijas piepušķošanai.

Juris

Problēm gan tā ka paši kalnciemieši strā'dāt ne pārāk grib....vienalga kādu uzņēmumu viņiem piedāvā taisīt. Jau tā no jūrmalas uz šūšanas cehu jāved darbinieki, jo vietējie strādāt negrib, tikai sūdzēties ka nav darbs

Pēteris

Glūdas pagastā Nākotne jau pasen bija paredzēta uzbūvēt vasaras estrādi,kur notikt deju svētkiem,jauniešu diskotēkām,lai vasarā nebūtu jāmīcās pa telpām,bija jau pat it kā projekts atpūtas zonā pie baseina izstrādāts?

Inta

Kāpēc nav reportāža no Jelgavas novada Glūdas?

Līvbērzes iedzīvotāja

Kāpēc mums līvbērzniekiem 20 gadus būs jāmaksā par Elejas ekskluzīvo (dārgākā būve Latvijā-pec Delfi datiem) ,ja mēs to nevarēsim izmantot,jo attālums līdz Elejai mums ap 60km,vai šo būvi nevarētu celt Jelgavas pievārtē ...novadā ir 35tūkst iedz-aptaujāti tikai 1400!!

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!

Reportāža no notikumu vietas

Tautas panorāma Jelgavas novadā