• Pirmdiena, 2017. gada 1. maijs
  • Vārda diena: Ziedonis
Rīgā 0°C, Z vējš 2m/s

Jaunpiebalgas novads

Ziņojumu dēlis

Komentāri (3)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!

Kārlis

Pilnīgi piekrītu Inesei,šie fakti ir arī pārbaudāmi, pēdējoreiz šo krutkas tecinātāju vainu uzņēmās kāds pensionārs. Tādi pedagogi strādā Jaunpiebalgā. Bet papētiet amatpersonu deklarācijas, kā ienākumi pieaug pensionāriem skolas direktorei un Šāvējam. Jau sen būtu laiks atpūsties un ļaut strādāt jauniem cilvēkiem. Bet kāpēc to darīt? Reiz arī Jaunpiebalgā būt jāienāk jaunām vēsmām. Tāpēc jau arī Šāvēja kungam tik viegli ceļas roka kārtējo reizi paugstinot ūdens tarifus, jo viņa ienākumi jau tikai aug.
Un

Inese

Vai tas ir normāli,vai tā ir normāla parādība tikai mūsu pagastā,ka skolotāji tirgojas ar kandžu,daudzkārt jau ir sodīti,bet turpina strādāt.Kādu piemēru mēs rādām bērniem? Daudz nelikumību pēdējā laikā un, ja nekas nemainīsies daudz vēl būs.Laiks pensijā Šāvēja kungam.

Daina

Vai Jaunpiebalgas pagasta jau tā dārgākajam ūdenim un kanalizācijas pakalpojumiem višā Cēsu rajonā, ja ne visā Latvijā , atkal ar 01.04.2017. cenas paceltas par godu vēlēšanām?

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!

Reportāža no notikumu vietas