• Pirmdiena, 2017. gada 1. maijs
  • Vārda diena: Ziedonis
Rīgā 0°C, Z vējš 2m/s

Jaunjelgavas novads

Ziņojumu dēlis

Komentāri (10)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!

Iedzīvotājs

Daudzevā valts svētkos sparasti notiek koncerts,bet par to ir jāmaksā, vai tad tam nevajadzētu būt par velti. Arī pusaudžiem nav nekādu pasākumu vai nodarbošanās šeit. Pasākumi notiek reti un vēl par to pašu jāmaksā, valsts svētkos.

Cilvēks

Daudzevā jauniešiem vispār nav ko darìt. Ne kāda atpùtas telpa, ne kâ. Un brìnās kápëc šeit notiek tikai sliktas ziņas.

Es

Zelta šķebjonka Daudzevas ceļa remontā. Apsveicam ieguvējus

Aivars

Kā tad Jaunjelgavas mega kokapstrādes uzņēmumi, kas gadā apgroza miljonus? Vienkārši jābrīnās, kā novada ceļi nav nozeltīti no tām naudām, kas Lībeka kasē ieplūst!

Ronalds

Gribētu zināt, kā iet Jaunjelgavas novadā atklātajai Latvijā pirmajai riepu riepu pārstrādes rūpnīcai, kuras tapšanā ieguldīti 1,8 miljoni eiro. Lībeks arī piedalījās atklāšanā. Vai Lībeks var kādus ciparus uzrādīt, kādi ieguvumi novadam no rūpnīcas? Kādi ir nodokļu ieņēmumi novadam? Cik darbavietu rūpnīca nodrošina novada iedzīvotājiem ? Vai iedzīvotāji var aizvest tur savas vecās auto riepas pārstrādei?

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!

Reportāža no notikumu vietas