• Otrdiena, 2017. gada 25. aprīlis
  • Vārda diena: Līksma, Bārbala
Rīgā +3°C, D vējš 10m/s

Inčukalna novads

Ziņojumu dēlis

Komentāri (11)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!
Kārlis Miksons Miksons

Kārlis Miksons Miksons

Vēstule no LTV Ziņu dienesta sociālo tīklu sekotājas: "Atbrauciet aptaujāt cilvēkus, kuri dzīvo apkārt Vangažu naftai, pie Vangažu stacijas. Tiek sastādīti entie akti, bet viņi kaut kur pazūd un nekas netiek darīts. Smaka ir šausmīgi stipra."
Aldis Timuska

Aldis Timuska

Neskatoties uz visu pieminēto,ar Naļivaiko kunga svētību pusotrasimta cilvēku katru otro dienu mocas ar smakam un pasliktina iedzīvotāju veselību.

Juris Gurdāns

Inčukalna pašvaldība līdzinās Rīgas saimniekiem, kur izpildvara roku rokā ar mēru turpina sajūsmināt novada iedzīvotājus ar krāsotiem soliņiem, siltumtrasēm, remontiem utt. Taču, apžilbuši no spožuma, iedzīvotāji nav spējīgi pamanīt un atšķirt cik tas maksā un cik tas izmaksā. Tās ir divas dažādas lietas, bet starpību starp krāsotu dēli un krāsotu Pašvaldības iepirkuma dēli, darbu vaicējs patur sev, iespējams, neaizmirstot padalīties ar atbalstītājiem domē. Tādēļ jau - "neko nevajag mainīt" ir izdevīgākā frāze vadonim un viņa svītai. Diez ar ko beidzās KNAB kratīšana?

Igors

Es uzskatu, ka šinī sasaukumā ir izdarīts daudz. Inčukalnā un Gaujā uzceltas katlumājas un ir beigušās mūžīgās problēmas ar apkuri. Inčuklanā atjaunots ielas segums divam ielām, šogad būs vēl vienai, Gaujā arī jau atjaunots un šogad būs vēl viens posms, Vangažos atjaunots centrālās ielas segums un ja dievs dos otru ielu rekonstruēs pilnībā, tāpat kā ceļu Inčukalnā. Tāpat Inčukalnā paplašināts bērnudārzs, šogat nosiltinās. Inčukalna estrādi uz deju svētkiem arī atjaunoja, šogad pabeigs. Inčukalna skolā jauna vadība un tiek veikti remontdarbi. Bet ja A.Niedram Inčukalna klientu centrs un invalidiem pieejamā tualete skaitās vadības izremontētie kabineti, tad nav brīnums, ka viņš savai dzīvei ir izvēlējies dārza mājiņu kaut kādā "pakaļā". Laikam viņam nedot miera viņā "vārda brāļa" lauri - tituls Latvijas tautas nodevējs, tāpēc arī cenšas visu nomelnot. Bet ceru Inčukalna novadā dzīvo cilvēki, kuri vērtē citus pēc padarītā nevis pēc demogoģiskiem solijumiem.

"sveirdna"

Izskatās, ka Tautas panorama tiek parversta par Troļļu panoramu, vismaz komentaros. Kur melo katrs kam ienāk prātā un piedāvā filmet savu "buļļu pakaļu". Izskatās ka dažš troļļojot ir drusku nojūdzies, jo nesaņemot komentārus, kurus varētu nolamāt, pats komentē savus izdomājumus. Pie kam šis lielais komentētājs vispār nav novadā deklaretais iedzīvotājs. Labāk būtu gajis un radījis savu pakaļu savā novadā,l varbūt kadam šī pakaļa arī ieiteresēs.
Aldis Timuska

Aldis Timuska

Ja Tautas Panorāmu intreresē Meža miers un Griķi vēlētāju novada domes un deputātu darba vērtējums, esam gatavi tikties Meža mierā 12 aprīlī,iepriekš saskaņojot laiku un vietu tel informācijai29473312

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!

Reportāža no notikumu vietas

Tautas panorāma Inčukalna novadā